Druhý trailer na druhú sériu Powers odhaľuje dátum premiéry

31. mája 2016 budú môcť fanúšikovia Powers rozpliesť tajomstvo: „Kto zabil Retro Girl?“ pretože vtedy budú mať premiéru prvé tri epizódy 2. série, následne budú ostatné časti vychádzať týždenne na Playstation Network. Celá séria s 10 epizódami bude zdarma dostupná pre členov Playstation Plus. A samozrejme my k ním budeme robiť titulky.

Nové fotografie na čele s Michaelom Madsenom v kostýme Super-Shocka

„Som úplne nadšený, že môžeme druhú sériu uviesť na PlayStation Network,“ povedal Brian Michael Bendis, výkonný producent Powers a tvorca série komiksov.

Druhá séria so sebou prinesie hviezdne obsadenie, v hlavnej úlohe znovu uvidíme Sharlto Copley (District 9) v role detektíva Christiana WalkeraSusan Heyward (Vinyl) ako detektívka Deena Pilgrimová. Môžeme sa tešiť aj na nové tváre ako Michaela Madsena (The Hateful Eight), Tricia Helfer (Battlestar Galactica), Enrico Calanto (Veronica Mars), Willa Wheatona (The Big Bang Theory), do seriálu sa vracia aj obľúbená Olesya Rulin (High School Musical, Justice Leak (Supergirl), Logan Browining (Hit The Floor) a Michelle Forbes (Orphan Black).

VIAC:  Seriál The Falcon and The Winter Soldier dostáva dátum premiéry

„Nová séria nám vyrozpráva príbeh o posadnutosti detektíva Christiana Walkera vraždou milovanej hrdinky, Retro Girl, s ktorej prípadom mu bude pomáhať jeho partnerka Deena Pilgrim. Zamerali sme sa na to, čo sa fanúšikom páčilo v 1. sérii a vylepšili sme vizuálne efekty a kaskadérske kúsky, takže 2. séria bude rozhodne hlasnejšia, strhujúcejšia a omnoho úchvatnejšia než čokoľvek, čo ste pred tým videli!“ pokračoval Bendis.

Zdroj: www.comicbookresources.com

Sonka234

Sonka234
Som veľký fanúšik filmov, seriálov, hudby, kníh a počítačových hier. A som totálne zbláznená do záporákov z Batmana. Nájdete ma: http://www.csfd.cz/uzivatel/497135-mathew234/

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.