Powers prvá časť dostupná zdarma na YouTube

Seriál podľa rovnomennej komiksovej série, o dvoch detektívoch, Christianovi Walkerovi (Sharlto Copley) a Deene Pilgrimovej (Susan Heyward), ktorí pracujú vo zvláštnom oddelení vrážd, kde vyšetrujú zločiny ľudí so super-schopnosťami.

Pilotný diel je dostupný(už len vo vybraných krajinách) zdarma na YouTube. V prvej epizóde, zavraždia slávneho super-hrdinu, a je na detektívovi Christianovi Walkerovi a jeho novom partnerovi, aby vypátrali jediného svedka, mladé dievča Calistu.

Druhá a tretia epizóda je už tiež k dispozícii ale musíte mať účet PlayStation Plus a pravdepodobne aj správnu IPčku. Ďalšie epizódy budú vychádzať každý utorok. Seriál natočila streamovacia služba PlayStation Network, podľa komiksu vytvoreným Brianom Bendisom a Michaelom Oemingom.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.