Powers prvý seriál od PlayStation

Zatiaľ čo Amazon a Netflix máju hlavne svetové slovo vo SVOD televíziách, Sony sa snaží o svoj kus koláča formou seriálu Powers, ktorý mal premiéru v utorok.

Na začiatku to vyzeralo tak, že prvá herná konzola ktorá v tomto obore prerazí bude Microsoft a XBox, ale nakoniec sa tak nestalo kvôli nezdaru s minisériou Halo. Sony sa preto možno stane prvou spoločnosťou, ktorá prerazí s vlastným hraným seriálom v hernom priemysle. Dobrým ťahom Sony bolo aj to, že kúpili rozrobený projekt od stanice FX, ktorá mala pôvodne seriál vysielať.

Sharlto-Copley-cast-in-Powers

Sony uverejnilo úvodnú epizódu zadarmo pre užívateľov z vybraných krajín na PlayStation.com/Powers. Každá ďalšia epizóda bude dostupná v PlayStation Store. Užívatelia PlayStation Plus, čo si platia členské 50 dolárov ročne budú mať celu sériu zadarmo.

Prvú epizódu režíroval David Slade (Hannibal), hlavnú úlohu stvárnia Shallot Copley (Maleficent) a Susan Heyward (The Following). Predlohou sa stala rovnomenná komiksová séria, o dvoch detektívoch, Christianovi Walkerovi (Sharlto Copley) a Deene Pilgrimovej (Susan Heyward), ktorí pracujú vo zvláštnom oddelení vrážd nazvanom Powers, kde vyšetrujú zločiny ľudí so super-schopnosťami. Komiks napísal Brian Michael Bendis a Michael Oeming.

Druhá a tretia epizóda je už tiež k dispozícii PlayStation.com/Powers.

Powers S01E04 bude mať premiéru 17. marca 2015.

EricThorwaldson

Avatar

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.