Powers prvý seriál od PlayStation

Zatiaľ čo Amazon a Netflix máju hlavne svetové slovo vo SVOD televíziách, Sony sa snaží o svoj kus koláča formou seriálu Powers, ktorý mal premiéru v utorok.

Na začiatku to vyzeralo tak, že prvá herná konzola ktorá v tomto obore prerazí bude Microsoft a XBox, ale nakoniec sa tak nestalo kvôli nezdaru s minisériou Halo. Sony sa preto možno stane prvou spoločnosťou, ktorá prerazí s vlastným hraným seriálom v hernom priemysle. Dobrým ťahom Sony bolo aj to, že kúpili rozrobený projekt od stanice FX, ktorá mala pôvodne seriál vysielať.

Sharlto-Copley-cast-in-Powers

Sony uverejnilo úvodnú epizódu zadarmo pre užívateľov z vybraných krajín na PlayStation.com/Powers. Každá ďalšia epizóda bude dostupná v PlayStation Store. Užívatelia PlayStation Plus, čo si platia členské 50 dolárov ročne budú mať celu sériu zadarmo.

VIAC:  The Haunting of Bly Manor je tu!

Prvú epizódu režíroval David Slade (Hannibal), hlavnú úlohu stvárnia Shallot Copley (Maleficent) a Susan Heyward (The Following). Predlohou sa stala rovnomenná komiksová séria, o dvoch detektívoch, Christianovi Walkerovi (Sharlto Copley) a Deene Pilgrimovej (Susan Heyward), ktorí pracujú vo zvláštnom oddelení vrážd nazvanom Powers, kde vyšetrujú zločiny ľudí so super-schopnosťami. Komiks napísal Brian Michael Bendis a Michael Oeming.

Druhá a tretia epizóda je už tiež k dispozícii PlayStation.com/Powers.

Powers S01E04 bude mať premiéru 17. marca 2015.

EricThorwaldson

Avatar

Určite si prečítaj

Na Netflix prichádza Warrior Nun

Dnes má na Netflixe premiéru nový zaujímavý seriál Warrior Nun, ktorý je natočený na motívy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.