Poznáme názov a obsadenie nového Underworldu

Ako sme vás informovali už skôr, do kín sa dostane piate pokračovanie série Underworld, tentoraz s názvom Blood Wars (Krvavé vojny) a nie Next Generation, ako bolo ohlásené skôr (čo bol produkčný názov filmu).

Piata inštalácia je režírovaná Annou Foersterovou a vytvorená Corym Goodmanom, hlavnú úlohu si opäť raz strihne úžasná Kate Beckinsale ako upírka Selene. Okrem Kate sa na filmovom plátne objaví aj Theo James (Underworld: Avakening, Divergencia séria) ako jej spojenec David, Tobias Menzies ako Marius, vedúci Lykanov, Lara Pulver a nakoniec aj Charles Dance ako staršina upírov Thomas. Do úlohy hlavného záporáka bol dosadený herec Bradley James. Wiseman taktiež vyhlásil, že sa pripravuje aj šieste pokračovanie série, spolu s Kate Beckinsale v hlavnej role Selene.

Film sa natáčal od októbra do decembra v Prahe a do svetových kín sa dostane 14.októbra tohto roka.

underworld cast

Zdroj: moviepilot

ZuZ

ZuZ
Veľká fanúšička predovšetkým (avšak nie výlučne) fantasy kníh, seriálov a filmov. Obľúbená komiksová postava? Rozhodne Joker.

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.