Poznáme nového Spider-Mana

Marvel dnes oznámil, kto si zahrá titulnú postavu v najnovšom Spider-Manovi. Bude ním 19-ročný Tom Holland. Ten to bude mať ťažké, pretože sa musí vyrovnať hercom, ktorých sme v roli Spideyho už videli. Holland však už ukázal že vie hrať v dráme The Impossible (u nás Nič nás nerozdelí) a vyzerá to, že má aj talent na akrobaciu. Tu sa predvádza na svojom Instagrame.

Nový Spider-Man zatiaľ nemá názov. Produkuje ho spoločnosť Sony v spolupráci s Marvel Studios a odohráva sa v tom istom svete ako napríklad Avengeri. Tom Holland by si mal zahrať mladého Petera Parkera, ktorý je stále na strednej škole.

Okrem herca Marvel ohlásil aj režiséra filmu. Bude ním málo známy Jon Watts. Je určite prekvapením, že takýto veľký blockbuster dostal do rúk práve on. Zatiaľ má totiž na konte len 2 filmy. Ale jeho posledný film s Kevinom Baconom v hlavnej roli, Cop carvyzerá zaujímavo a má obstojné kritiky. Okrem toho robil Watts režiséra pre televíznu verziu populárneho satirického webu Onion. Môže teda dať Spideymu aj humornú stránku, pre ktorú je v komiksoch známy.

Ondro

Ondro

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.