Poznáme tému šiestej série American Horror Story

Po piatej sérii s témou strašidelného Hotela sa AHS opäť vracia na divácke obrazovky a ponúka ďalší strašidelný motív, ktorý sa tak zaraďuje medzi predošlé Murder House, Asylum, Coven, Freak Show a Hotel. Tohtoročná séria ponesie názov My Roanoke Nightmare a sústreďuje sa na manželský pár, ktorý sa prisťahoval do osamelého farmárskeho domu. Udalosti série sa tak viažu na stratenú Roanoke kolóniu z roku 1590.

Producent Ryan Murphy pre tohtoročnú premiéru seriálu zároveň sľúbil, že konečne divákom aspoň poodhalí spojenia, ktoré preväzujú všetky série dokopy. Najzjavnejšie je zatiaľ prepojenie s prvou sériou, Murder House, ktorá sa taktiež sústreďovala na manželský pár čerstvo prisťahovaný do strašidelného domu.

Do novej série sa vracajú známe hviezdy Kathy Bates, Sarah Paulson, Lily Rabe, Denis O’Hare, Wes Bentley, Evan Peters a ďalší.

Prvá časť mala premiéru už 14. septembra a vysielanie bude trvať do 16. novembra.

 

Trailer:

Zdroj: comicbook.com

ZuZ

ZuZ
Veľká fanúšička predovšetkým (avšak nie výlučne) fantasy kníh, seriálov a filmov. Obľúbená komiksová postava? Rozhodne Joker.

Určite si prečítaj

Prvý trailer k spinoff seriálu The Walking Dead

Televízia AMC na Comic Cone uverejnila trailer k pripravovanému spinoffu seriálu Walking Dead, The Walking …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.