Poznáme tému šiestej série American Horror Story

Po piatej sérii s témou strašidelného Hotela sa AHS opäť vracia na divácke obrazovky a ponúka ďalší strašidelný motív, ktorý sa tak zaraďuje medzi predošlé Murder House, Asylum, Coven, Freak Show a Hotel. Tohtoročná séria ponesie názov My Roanoke Nightmare a sústreďuje sa na manželský pár, ktorý sa prisťahoval do osamelého farmárskeho domu. Udalosti série sa tak viažu na stratenú Roanoke kolóniu z roku 1590.

Producent Ryan Murphy pre tohtoročnú premiéru seriálu zároveň sľúbil, že konečne divákom aspoň poodhalí spojenia, ktoré preväzujú všetky série dokopy. Najzjavnejšie je zatiaľ prepojenie s prvou sériou, Murder House, ktorá sa taktiež sústreďovala na manželský pár čerstvo prisťahovaný do strašidelného domu.

VIAC:  Čo ak...?

Do novej série sa vracajú známe hviezdy Kathy Bates, Sarah Paulson, Lily Rabe, Denis O’Hare, Wes Bentley, Evan Peters a ďalší.

Prvá časť mala premiéru už 14. septembra a vysielanie bude trvať do 16. novembra.

 

Trailer:

Zdroj: comicbook.com

ZuZ

ZuZ
Veľká fanúšička predovšetkým (avšak nie výlučne) fantasy kníh, seriálov a filmov. Obľúbená komiksová postava? Rozhodne Joker.

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.