Poznáme zápletku veľkého crossoveru!

Televízia CW zverejnila oficiálny plagát a popis ku pripravovanému crossoveru. A je nutné hneď na úvod poznamenať, že článok obsahuje veľké spoilery!

S plagátom bol publikovaný popis:

Keď sú všetci hrdinovia v meste, aby oslávili svadbu Barryho a Iris, zloduchovia z Earth-X sa snažia prekaziť oslavy svojimi vražednými plánmi.“

Oficiálny plagát ku crosoveru pochádza od umelca Phila Jimeneza. Toto meno medzi komiksovými nadšencami nie je neznáme – Jimenez kreslí a píše komiksové príbehy pre DC aj Marvel. Nádherný kreslený plagát pripomína klasický komiksový „cover“ 20. edície komiksovej crossoverovej série JLA/JSA.

Táto efektívna prezentácia crossoveru  môže prilákať aj skalných komiksákov, ktorí sa Arrowverse zatiaľ vyhýbali. Plagát je nielen efektívnou upútavkou, ale aj veľkým spoilerom. Ako už nadpis plagátu prezrádza, hlavnou zápletkou bude „Crisis on Earth-X“ a potvrdené je aj to, čo sa zatiaľ iba šepkalo – svadba Barryho a Iris. Zároveň na plagáte vidíme mená hrdinov, ktorí sa crossoveru zúčastnia (a ja len dúfam, že sa tam mihne aj viac mien – napr. Martian Manhunter či neodmysliteľný parťák Arrowa Spartan). Zatiaľ však poďme pracovať s tým, čo máme.

VIAC:  Jeffrey Dean Morgan v The Boys?

Väčšina hrdinov je známa z predchádzajúcich sérii, medzi neznáme tváre patrí ZariThe Ray. Zari bude v tretej sérii seriálu Legends of Tomorrow súčasťou posádky Waveridera, The Ray bude špeciálna postava, zahrá si ho Russell Tovey. Herec je ako „The Ray“ potvrdený zatiaľ iba pre crossover, s týmto komiksovým charakterom má však televízia ďalšie plány. Konkrétne animovaný seriál Freedom Fighters: The Ray.

Lenže na plagáte sa nenachádzajú len hrdinovia, ale aj zloduchovia. A nie hocijakí – títo sú z Earth X. Čím je Earth X špeciálna? Druhú svetovú vojnu tam vyhralo Nemecko. Preto má Reverse Flash z Earth X na hrudi dva blesky, ktoré pripomínaju označenie neslávne známeho SS. Už teraz sa môžeme tešiť na to, že to bude naozaj zaujímavý pohľad.

VIAC:  Butcher Vs. Homelander v krvavom traileri na druhú sériu The Boys

Zdroj: screenrant.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Ako bude vyzerať Arrowverse?

Seriálový Arrowverse tento rok prešiel veľkými zmenami – aj plánovanými, aj neplánovanými. Ukončenie dlhoročného seriálu …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.