Pozor Supergirl! Mxyzptlk sa vracia

V priebehu piatej série opäť uvidíme kúzelného elfa s krkolomným menom Mxyzptlk. Avšak, jeho opätovný návrat má jeden zvrat!

Jeho návrat nebude tak úplne “návrat”. Mxyzptlk sa už v seriáli Supergirl objavil – v špeciálnej valentínskej epizóde – vtedy si ho zahral Peter Gadiot. Teraz, v piatej sérii si postavu zahrá iný herec – Thomas Lennon (Hancock, Noc v múzeu 2, Plnou parou vzad).

Nový Mr. Mxyzptlk

Túto zmenu nemusia tvorcovia seriálu divákom ani nijako špeciálne odôvodňovať. “Mxy” (ako znie skrátená verzia jeho mena) je jednoducho kúzelný elf, ktorý pomocou mágie dokáže zrejme čokoľvek – aj zmeniť výzor.

Mxyzptlk (na obrázku Peter Gadiot) je majster prevlekov

V aktuálnej sérii dostane Mxy viac priestoru. Je potvrdené, že sa magický elf objaví sa vo viacerých epizódach piatej série. Uvidíme, či sa dočkáme aj jeho klasického komiksového oranžového obleku.

Kto je Mxyzptlk?
Mxyzptlk je magický elf z 5 dimenzie, ktorý ovláda mágiu a nie je nijako viazaný pravidlami trojdimenzionality. Má takmer neobmedzenú moc, dokáže byť takmer všade a takmer všetko vie. Medzi jeho najbežnejšie činy patrí ovládanie reality, teleportovanie sa, menenie ľudí na zvieratá. Hoci je Kara (Supergirl) takmer nezraniteľná, Mxy-ho čary jej dokážu riadne zavariť.

Zdroj: deadline.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.