Pracuje sa na spinoffe rasy Trenchov z Aquamana

Po vydaní Aquamana by si ešte nikto nepovedal, že sa dočkáme nejakého spinoffu tak skoro, ale predsa len sa tak stalo. Vlastného filmu sa dočkajú Trenchovia. Pamätáte si tú “podarenú” rasu podvodných príšer, ktoré si privlastnili tú napínavú horrorovú pasáž v Aquamanovi? Tak presne tieto monštrá dostanú vlastný film.

Aquaman si v kinách počínal veľmi dobre(koniec koncov, o tomto čase už dávno presiahol hranicu 1 miliardy v zárobkoch), a tak niet divu, že Warner Bros. sa chcú opätovne ponoriť do tohto univerza čo najskôr. Mnohí by možno očakávali najprv ohlásenie pokračovania Aquamana, ale nateraz… opak je pravdou a vyskúšajú svoje šťastie s filmom The Trench, ktorý bude mať k dispozícii podstatne menší rozpočet, a ako ste už mohli odhadnúť, pôjde najmä o horrovú snímku.

Projekt budú produkovať James Wan(režisér Aquamana) a Peter Safran, ktorý sa taktiež podieľal na produkcii Aquamana. Scenár spíšu nováčikovia Noah Gardner a Aidan Fitzgerald, ktorí spolupracovali s J.J.Abramsom obzvlášť v období filmov, ako Super 8 či MI: Ghost Protocol. Vzhľadom na to, že film bol ešte len teraz oznámený, veľa sa o ňom nevie a veľa ľudí ani nemá predstavu o tom, ako by vôbec mohol vyzerať. Môžeme sa spoľahnúť akurát na to, že sa vo filme nestretneme s hlavným obsadením Aquamana.

Rasa Trenchov je v Aquamanovom univerze pomerne novou záležitosťou, pretože po prvýkrát sa v komikse objavili v roku 2011, a teda nejeden fanúšik Aquamanovej série sa musel patrične začudovať, keď uvidel ohlásenie tohto spinoffu. Ide o pôvodných obyvateľov Atlantídy, ktorí boli po jej potopení oddelení od hlavnej skupiny pozostalých a podľahli rôznym morským mutáciám a tie z nich napokon vytvorili to, čo sme mali možnosť vo vidieť vo filme. Trenchov.

Zdroj: hollywoodreporter.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.