Sony pracuje na Venomovi bez Marvelu!

Máme Venoma! Cez víkend štúdio Sony oficiálne potvrdilo, že sa na filme pracuje. Teraz to však nie sú len prázdne slová “pracuje sa”,  film dostal aj dátum premiéry!

Situácia okolo Venoma je troška kuriózna. Venom je klasický marvelovský záporák, ale film nebude mať spojitosť s Marvel Studios. Bude Venom spinoff nového Spidermana (Spiderman:Homecoming/ Návrat domov) alebo kvôli tejto separácii pôjde iba čisto o Venoma? Tu špekulácie o Spidermanovi a jeho úlohe nekončia. Niektorí sa domnievajú, že film bude fungovať, iba ak bude vo Venomovi záporákom Spiderman. Aj keď je Venom a Spiderman sú nepriatelia, rozhodne nie sú jeden na druhého odkázaní. Ak bude mať film dobrý scenár, môže Venom Spidermanovi v samostatnom filme zdatne konkurovať.

Scenár k filmu by mali napísať Scott Rosenberg a Jeff Pinkner. Pinkner sa k superhrdinskému svetu (a Marvelu) dostal už svojim scenárom k filmu  Amazing Spider-Man 2. Pinkner a Rosenberg spolu napísali scenár k filmu Jumanji, ktorý sa ešte len chystá do kín.

Pozor, Spider-man. VENOM je súčasťou zoznamu pripravovaných filmov. Sony uviedlo Spideyho spinoff na 5. októbra 2018.

Zo statusu vieme, kedy máme Venoma čakať – 5. októbra 2018. Zdá sa vám ten dátum nejaký povedomý? Možno preto, že bol spájaný s Aquamanom, ktorý sa však presunul.

Zdroj: www.cosmicbooknews.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.