Pre Strážcov Galaxie Vol.3 sa použije scenár Jamesa Gunna!

Na internete sa aj naďalej horlivo diskutuje, kto zasadne na režisérsku stoličku zakončenia trilógie GOTG, na čo doteraz nemáme odpoveď, ale už aspoň vieme, komu pripadne titul scenáristu. Dá sa predpokladať, že James Gunn sa o tomto čase primerane venuje svojmu novému projektu Suicide Squad 2, ale to neznamená, že sa nemôže aj naďalej angažovať určitým spôsobom vo svojej domovskej sérii.

Dlhšiu dobu sa polemizovalo nad tým, či sa vôbec zanechá Gunnov scenár, a či bude prepísaný úplne nanovo, ale napokon sa nám dostalo odpovede od samotného Chrisa Pratta(predstaviteľ Star-Lorda/Petera Quilla), ktorý potvrdil autora scenára pre tretí diel Strážcov Galaxie a bude ním práve Gunn. Dá sa očakávať, že sa v scenári ešte vykonajú patričné zmeny, ale to nemení nič na fakte(podľa Pratta), že ide opäť o Gunnov výtvor. Či to je dobrá alebo zlá správa, to už nechám na Vás. No v každom prípade, na otázku “či už videl scenár a čo si o ním myslí” Pratt odpovedal nasledovne:

Áno, áno, čítal som ho. A je to utrhnuté z reťaze. Je to veľmi dobré, veľmi veľmi dobré.

Či sa na tom budeme môcť zhodnúť s Chrisom ešte tak skoro nezhodnotíme, predsa len, film stále nemá predurčený dátum premiéry, nevraviac o fakte, že keby nenastala tá kauza s Gunnom, film by sa už dávno nachádzal v štádiu produkcie a bez problémov by sme sa ho dočkali niekedy v priebehu ďalšieho roka. A tak nám neostáva nič iné než len čakať.

Zdroj: comicbook.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.