Pre tím Wolverine & Deadpool nie je ten správny čas

Čo majú Wolverine a Deadpool spoločné? Sú to marvelovskí hrdinovia, ktorých diváci zbožňujú. Navyše, ani Deadpool, ani Wolverine nie sú žiadne bábovky – ako hovorí ich R-rating. A preto by ich chceli mnohí vidieť v jednom filme. Čo na túto možnosť hovorí Hugh Jackman?

Teraz je doba, kedy superhrdinovia letia – filmy, seriály, videohry… Nemožno sa čudovať, že diváci sa dožadujú rôznych zoskupení svojich obľúbených hrdinov. Jednou najžiadanejšou dvojicou je Deadpool a Wolverine. Nedávno sa Hugh Jackman (Wolverine) vo Facebookovom interview vyjadril, či je šanca pre spoločný film.

Nie, Ryan (Reynolds) spí momentálne mimo domu (smiech). Pozrite, keby sa ten film objavil pred 10 rokmi, bol by to pravdepodobne iný príbeh. Ale ja viem už približne dva a pol roku, že toto je môj posledný (Wolverine). Prvý telefonát, ktorý som o tomto viedol, bol s Jamesom Mangoldom(režisér Logana). Povedal som mu: Jim, ešte jeden film. Jim potom prišiel s nápadom a pracovali sme na ňom, nikdy som sa viac netešil. Ale cítim, že je správny čas. Deadpool, choď za tým, rob svoje veci. Nepotrebuješ ma.”

Vyzerá to tak, že Jackman je definitívne rozhodnutý odložiť svoje wolverinovské drápy na klinec a venovať sa iným veciam a Deadpool sa bude musieť zaobísť bez neho. Deadpool si však nemusí biť hlavu o stenu – pretože síce Hugh Jackman ako Wolverine končí, no môže prísť nový herec, ktorý zaplní jeho miesto.

zdroj: screenrant.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.