Prečo by mal Spider-Man zostať v Sony? Môže za to Venom

Jedna z najviac preberaných tém, týkajúca sa filmového sveta, bola práve tá, ktorá podporovala teóriu, že Spider-Man sa vo filme Venom nakoniec objaví. No nebolo tomu tak. Sony sa rozhodlo vytvoriť vlastný filmový vesmír, ktorého prvá súčasť, teda Venom, zarobila viac, než sa predpokladalo. A práve finančný úspech môže rozhodnúť, aby Spider-Man a jeho práva zostali so spoločnosťou Sony, z čoho väčšina fanúšikov nie je nadšená.

Portál Business Insider v rozhovore s analytikom Jeffom Bockom potvrdil myšlienku, že finančný úspech filmu Venom iba približuje Spider-Mana smerom ku spoločnosti Sony. „Existuje šanca, že Sony by mohlo opäť začať vyjednávať s Disney. Teraz je to vo vzduchu.“

Sony zariskoval s Venomom, čo mu nakoniec vyšlo a vyzerá to tak, že z toho bude séria. Disney potrebuje Spider-Mana viac ako Sony potrebuje Disney… A keby chcelo publikum vidieť niektoré dôležité filmy, Disney bude musieť kúpiť spoločnosť Sony, aby získalo Spider-Mana naspäť.

Venom prinútil spoločnosť Sony, aby pokračovala v budovaní vlastného filmového vesmíru. Finančný úspech v podobe viac ako pol miliardy dolárov je viac než dobrým dôvodom na tento krok. Film Venom nám tiež predstavil v potitulkovej scéne postavu Carnage, ktoréú hrá Woody Harrelson. V plánoch sú tiež filmy, ako Morbius alebo Silver Sable a Black Cat. PG -13 bol pravdepodobne tiež hlavným dôvodom na možný crossover so Spider-Manom.

zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.