Prečo by mal Spider-Man zostať v Sony? Môže za to Venom

Jedna z najviac preberaných tém, týkajúca sa filmového sveta, bola práve tá, ktorá podporovala teóriu, že Spider-Man sa vo filme Venom nakoniec objaví. No nebolo tomu tak. Sony sa rozhodlo vytvoriť vlastný filmový vesmír, ktorého prvá súčasť, teda Venom, zarobila viac, než sa predpokladalo. A práve finančný úspech môže rozhodnúť, aby Spider-Man a jeho práva zostali so spoločnosťou Sony, z čoho väčšina fanúšikov nie je nadšená.

Portál Business Insider v rozhovore s analytikom Jeffom Bockom potvrdil myšlienku, že finančný úspech filmu Venom iba približuje Spider-Mana smerom ku spoločnosti Sony. „Existuje šanca, že Sony by mohlo opäť začať vyjednávať s Disney. Teraz je to vo vzduchu.“

Sony zariskoval s Venomom, čo mu nakoniec vyšlo a vyzerá to tak, že z toho bude séria. Disney potrebuje Spider-Mana viac ako Sony potrebuje Disney… A keby chcelo publikum vidieť niektoré dôležité filmy, Disney bude musieť kúpiť spoločnosť Sony, aby získalo Spider-Mana naspäť.

Viac:  Avengers: Endgame prichádza s prvým trailerom

Venom prinútil spoločnosť Sony, aby pokračovala v budovaní vlastného filmového vesmíru. Finančný úspech v podobe viac ako pol miliardy dolárov je viac než dobrým dôvodom na tento krok. Film Venom nám tiež predstavil v potitulkovej scéne postavu Carnage, ktoréú hrá Woody Harrelson. V plánoch sú tiež filmy, ako Morbius alebo Silver Sable a Black Cat. PG -13 bol pravdepodobne tiež hlavným dôvodom na možný crossover so Spider-Manom.

zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

11 postrehov z prvého traileru Avengers 4

Po nekonečnom čakaní sme sa konečne dostali k novému traileru k filmu Avengers 4. Trailer …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.