Prečo chce Gal Gadot odmietnuť účasť na pokračovaní Wonder Woman?

Hviezdna Gal Gadot, ktorá bravúrne stvárnila Wonder Woman, sa momentálne odmieta zúčastniť natáčania filmu Wonder Woman 2, avšak jej dôvod je pre viacerých fanúšikov pochopiteľný. Letný filmový hit Wonder Woman posunul DC filmový vesmír o veľký kus vyššie v obľúbenosti divákov a Gal Gadot patrí v súčasnosti medzi najdôležitejšie postavy DC universa. Bol by to gigantický šok pre fanúšikov, keby Gal Gadot viackrát ako Wonder Woman neuvideli.

Svojský režisér a filmový producent Brett Ratner bol nedávno obvinení zo sexuálneho obťažovania zo strany viacerých žien a zapísal sa tak na dlhý zoznam hollywoodských osobností, ktoré taktiež ako Ratner boli obvinené z takéhoto neprístojného správania. Tiež nedávne obvinenie Harveya Weinsteina iba zhoršuje Ratnerovu situáciu. Avšak napriek všetkému, Gal Gadot najviac ovplyvnilo nové odhalenie, že Brett Ratner sa zaplietol do finančných problémov.

Viac:  Vo filme Justice League uvidíme dvoch Green Lanternov!

Spoločnosť RatPac-Dune, ktorú vlastní sám Ratner, pomohla produkovať film Wonder Woman prostredníctvom dohody o spolufinancovaní s Warner Bros., pričom Ratner údajne prevzal značnú sumu financií. Ak by Gal Gadot uspela, spoločnosť Warner Bros. by nemusela prerušovať zmluvu o spolufinancovaní s Ratnerom, pretože jej platnosť by do premiéry filmu Wonder Woman 2 skončila. Zatiaľ bola táto správa oficiálne označená ako “falošná“, Gal Gadot je presvedčená o jej pravosti.

Aj keď Gal Gadot a jej snaha o odstránenie Ratnera z natáčania je naozaj veľká, pravdepodobne sa tak nestane. Pre väčšinu divákov a fanúšikov sa Gal Gadot stala synonymom pre Wonder Woman, preto je priam až bláznivé si predstaviť, že Wonder Woman by stvárnila iná herečka. Nakoniec bude Warner Bros. musieť predĺžiť zmluvu s Ratnerovou spoločnosťou, čo ich bude stáť nemalé peniaze, avšak všetko sa im vráti v podobe zisku, ktorý zabezpečí ďalšie dobrodružstvo superhrdinky Wonder Woman.

Viac:  Trailer filmu Avengers: Infinity War je tu! Konečne!

Zdroj: screenrant.com

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Trailer filmu Avengers: Infinity War je tu! Konečne!

Marvel dnes ukončil dlhé, naozaj dlhé čakanie fanúšikov, ktorí už takmer rok neustále prosia Marvel …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *