Predátor prichádza s prvým oficiálnym trailerom

Mimozemských lovcov ľudí sme mohli vidieť už v troch filmoch z hlavnej série a v ďalších dvoch dieloch, v ktorých sa stretli spolu s Votrelcami. Teraz však prichádza štvrtá časť, ktorá prinesie evolúciu Predátorov.

Prvýkrát sa film bude zaoberať aj pôvodom a evolúciou Predátorov, ktorá prináša akčné momenty a scény, v ktorých uvidíme boj medzi dvoma druhmi týchto mimozemských lovcov. Vojenská skupina ľudí, tentokrát bez Arnolda Schwarzeneggera, bude mať za úlohu zastaviť hrozbu.

Režisérom filmu je Shane Black, ktorého poznáme hlavne vďaka filmom ako Iron-Man 3 alebo sérií Smrtonosná zbraň, avšak v prvom filme Predátor dokonca stvárnil jednu z postáv. Ďalej vo filme uvidíme Oliviu Munn (X-Men: Apocalypse), Yvonne Strahovski (Dexter), Boyda Holbrooka (Logan) alebo Keegan-Michael Key (Tomorrowland). Dokážu ľudia odolať útoku Predátorov? To sa dozvieme už 13. septembra 2018.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.