Predstaviteľkou Batwoman sa stane Ruby Rose

Ktože to je? Zopár rokov dozadu by išlo o akceptovateľnú otázku, a aj keď Vám meno samotné nemusí nič hovoriť, tak tvár Vám dozaista príde povedomá. Viac zasvätení môžu Ruby Rose poznať z Netflixáckeho hitu Orange Is The New Black, no tí menej “sčítaní” si ju môžu pamätať z minuloročného Johna Wicka a objaví sa aj v aktuálnej snímke The Meg. Napriek tomu, že táto herečka má na konte len veľmi málo titulov oproti svojim ostrieľaným kolegyniam, šancí sa jej naskytá ako len málokomu a ďalšou z nich je aj rola Batwoman.

Rose sme už mohli vidieť v akcii, a tak sa dá povedať, že nejde o príliš zlú voľbu, i keď internet si myslí niečo iné. Z radov potenciálnych adeptov by sa určite dalo vybrať aj lepšie, no na druhej strane, veci sa mohli mať oveľa horšie. Momentálne ide o veľmi kontroverzné obsadenie, avšak veci sa postupom času ustália a všetko bude ako po starom. Rose je taktiež známa svojou otvorenou homosexuálnou orientáciou, teda požiadavky na postavu Kate Kane má do určitej miery splnené.

Viac:  Koho si zahrá Tom Cavanagh vo Flashovi?

Tohto roku sa objaví v už pravidelnom Arrowverse crossoveri, čomu bude sekundovať jej sólový seriál, o ktorom sme sa rozhovorili v našom predchádzajúcom článku. Jeho dátum premiéry ešte nebol ohlásený, a tak musíme iba čakať na príchod ďalších informácií.

Zdroj: ew.com

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Game of Thrones Spin-off : Všetky novinky, o ktorých musíte vedieť

Koniec Game of Thrones sa možno blíži v nachádzajúcej 8.sérií, ale HBO s Westerosom ešte neskončilo. Uvažuje …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.