Predstaviteľkou Batwoman sa stane Ruby Rose

Ktože to je? Zopár rokov dozadu by išlo o akceptovateľnú otázku, a aj keď Vám meno samotné nemusí nič hovoriť, tak tvár Vám dozaista príde povedomá. Viac zasvätení môžu Ruby Rose poznať z Netflixáckeho hitu Orange Is The New Black, no tí menej “sčítaní” si ju môžu pamätať z minuloročného Johna Wicka a objaví sa aj v aktuálnej snímke The Meg. Napriek tomu, že táto herečka má na konte len veľmi málo titulov oproti svojim ostrieľaným kolegyniam, šancí sa jej naskytá ako len málokomu a ďalšou z nich je aj rola Batwoman.

Rose sme už mohli vidieť v akcii, a tak sa dá povedať, že nejde o príliš zlú voľbu, i keď internet si myslí niečo iné. Z radov potenciálnych adeptov by sa určite dalo vybrať aj lepšie, no na druhej strane, veci sa mohli mať oveľa horšie. Momentálne ide o veľmi kontroverzné obsadenie, avšak veci sa postupom času ustália a všetko bude ako po starom. Rose je taktiež známa svojou otvorenou homosexuálnou orientáciou, teda požiadavky na postavu Kate Kane má do určitej miery splnené.

Tohto roku sa objaví v už pravidelnom Arrowverse crossoveri, čomu bude sekundovať jej sólový seriál, o ktorom sme sa rozhovorili v našom predchádzajúcom článku. Jeho dátum premiéry ešte nebol ohlásený, a tak musíme iba čakať na príchod ďalších informácií.

Zdroj: ew.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.