Prehľad nových komiksových seriálov sezóny 2015/2016

Seriálom podľa komiksov sa na televíznej obrazovke darí, svedčí o tom aj mohutná objednávka 10 seriálov na sezónu 2015/2016.

Supergirl | Objednaných 13 častí

Réžia: Greg Berlanti
V hlavnej úlohe: Melissa Benoist, Chyler Leigh, Calista Flockhart, Laura Benanti, Dean Cain, Helen Slater, Faran Tahir

Obsah: Dvanásť ročná Kara (Melissa Benoist) unikla z Kryptonu tesne pred jeho zničením, tak ako jej bratranec Kal El. Vyrastala v pestúnskej rodine, v tieni svojej nevlastnej sestry Alex (Chyler Leigh). Naučila sa skrývať svoje schopnosti, aby udržala svoju identitu v tajnosti. O niekoľko rokov neskôr, dvadsaťštyri ročná Kara žije v National City a pracuje pre mediálnu magnátku Cat Grantovú (Calista Flockhart), ktorá práve najala bývalého fotografa Daily Planet, Jamesa Olsena (David Harewood). Keď sa jej sestra ocitne v nebezpečí, Kara nemá inú možnosť len odhaliť svoje schopnosti svetu.

Pilotný diel je už dostupný na internete. Prvú sériu uvidíme tento rok v novembri.

Legends of Tomorrow | Objednaných 13 častí

V hlavnej úlohe: Arthur Darvill, Victor Garber, Caity Lotz, Wentworth Miller, Dominic Purcell, Brandon Routh, Stephen Amell, Grant Gustin, David Ramsey

Obsah: Keď už ani samotní hrdinovia nestačia, svet potrebuje legendy. Jedna z legiend sa zúfalo snaží zabrániť tomu, čo sa má stať. Rip Hunter, cestovateľ v čase, má za úlohu zostaviť veľmi nesúrodú skupinu zloženú z hrdinov a zloduchov, aby spoločne čelili nezastaviteľnej hrozbe. V ohrození nie je len osud našej planéty, ale aj samotný čas. Dokáže tím poraziť nesmrteľného protivníka, ktorý je úplne odlišný od všetkého, čomu doposiaľ čelili?

Legends of Tomorrow bude vysielať televízia CW v januári 2016.

Vixen | Objednaných 6 častí
Vixen-cw-min

Vixen je animovaný spinoff seriál seriálov Arrow a Flash. V seriáli sa objavia Arrow a Flash a budú ich dabovať herci, ktorí ich hrajú v seriáloch.

V hlavnej úlohe: Stephen Amell, Grant Gustin

Obsah: Vixen je superhrdinka, vlastným menom Mari McCabe, ktorá bojuje proti zločinu schopnosťou napodobňovať vlastnosti zvierat. Schopnosti získala vďaka africkému totemu, ktorý dáva schopnosti tým, ktorí sa rozhodli ochraňovať slabších. Seriál sa odohráva v tom istom vesmíre ako seriály Arrow, The Flash, a Legends of Tomorrow.

Vixen uvidíme na online streame CW Seed v jeseni.

A.K.A. Jessica Jones | Objednaných 13 častí
JessicaJones

V hlavnej úlohe: Krysten Ritter, Mike Colter, David Tennant, Rachael Taylor, Carrie-Anne Moss, Eka Darville, Erin Moriarty

Obsah: Krátko po tragédii sa cynická superhrdinka, Jessica Jones, snaží začať nový život ako súkromná detektívka v Hell’s Kitchen. Sužovaná seba-znechutením a ťažkým posttraumatickým stresom, Jessica bojuje s démonmi vo svojom vnútri ale aj vo svojom meste, využívajúc svoje jedinečné schopnosti aby pomohla ľuďom v núdzi ale hlavne tým, ktorí sú ochotní vypísať šek.

A.K.A. Jessica Jones uvidíme v decembri na Netflixe.

Iron Fist | Objednaných 13 častí
IronFist-netflix

V hlavnej úlohe: Ryan Phillippe

Obsah: Iron Fist je majster bojových, ktorý využíva svoju vnútornú silu čchi v boji proti zločinu.

Iron Fist uvidíme na Netflixe v roku 2016.

Lucifer | Objednaný Pilot

Réžia: Len Wiseman
Scenár: Neil Gaiman
V hlavnej úlohe: Tom Ellis, Lauren German, Rachael Harris, Lesley-Ann Brandt

Obsah: Lucifera už nebaví byť najvyšším pánom pekla, je znudený a nešťastný. Rozhodne sa preto rezignovať na svoju funkciu a nechá sa strhnúť krásou, leskom a lákavou šialenosťou mesta Los Angeles. Tú si užíva vďaka miestnej polícii, ktorej pomáha chytať kriminálnikov.

Lucifera uvidíme na FOXe až v roku 2016.

Preacher | Objednaný Pilot
Preacher-AMC

Scenár: Garth Ennis, Seth Rogen, Sam Catlin
V hlavnej úlohe: Dominic Cooper, Ruth Negga, Elizabeth Perkins, Joseph Gilgun, W. Earl Brown, Lucy Griffiths, Jamie Anne Allman, Ian Colletti, Ricky Mabe, Derek Wilson

Obsah: Preacher vyráža bojovať proti nadprirodzenému zlu, ktoré mu práve zničilo jeho rodné mesto v Texase.

Preachera odvysiela AMC niekedy v roku 2016.

Dark Matter | Objednaných 13 častí

Réžia: T.J. Scott, Paolo Barzman, Bruce McDonald, Amanda Tapping
V hlavnej úlohe: Anthony Lemke, Jodelle Ferland, Roger R. Cross, Zoie Palmer, Jon Cor, Gage Munroe, Torri Higginson, David Richmond-Peck, Chloe Rose, Rob Stewart

Obsah: Šesťčlenná posádka, opustenej vesmírnej lode, sa prebudí zo stázy v hlbokom vesmíre. Majú vymazanú pamäť, nemajú žiadne spomienky kto sú alebo ako sa dostali na palubu. Jediné vodítko k ich totožnosti je nákladný priestor plný zbraní a cieľové súradnice nastavené do vzdialenej ťažobnej kolónie, ktorá sa nachádza vo vojnovej zóne. Bez poňatia, na ktorej strane bojujú, čelia smrteľnému nebezpečenstvu. Dokáže posádka utiecť pred svojou minulosťou alebo ich minulosti dostihne?

Dark Matter odvysiela SyFy 12. júna 2015.

Fear the Walking Dead | Objednaných 6 častí a potvrdená druhá séria

Réžia: Adam Davidson
Scenár: Robert Kirkman
V hlavnej úlohe: Lynn Chen, Cliff Curtis, Alycia Debnam Carey, Kim Dickens, Frank Dillane

Obsah: Ako vyzeral svet “Walking Dead” v začiatkoch apokalypsy?

Fear the Walking Dead uvidíme na AMC koncom augusta.

Outcast | Objednaných 10 častí
outcast-cinemax

V hlavnej úlohe: Gabriel Bateman, Cameron Blackwelder, Camden Flowers

Obsah: Mladý muž hľadá odpovede k tomu, prečo ho celý život trápia nadprirodzené bytosti.

Outcast uvidíme na CineMaxe niekedy v roku 2016.

Na ktoré seriály sa najviac tešíte? (max. 3)

View Results

Loading ... Loading ...

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.