Premiéra Aquamana sa posúva na december!

Pokiaľ bude Aquaman naozaj kvalitný, tak sa ako komiksoví fanúšici dočkáme pekného darčeku pod stromček, pretože premiéra Aquamana sa posúva na december. DCEU sa v poslednom čase dostávalo fanúšikov do povedomia najmä prostredníctvom sólovej snímky Batmana, keďže sprevádzali ju nemalé problémy, a tak po ustálení vôd odľahlo nie len štúdiu Warner Bros., ale aj Benovi Affleckovi, ktorý to taktiež nemal najľahšie ako v kariére, tak aj v osobnom živote už či si spomenieme na jeho nedávnu “kauzu” ohľadom rozvodu s Jennifer Garner alebo na problémy s alkoholom, nad ktorým vyhral s pomocou liečby, tak dúfajme, že bude účinná.

Ale vráťme sa k Aquamanovi. Ako vieme, tak o réžiu sa postará novodobý horrorový kráľ James Wan a za písacím stolom sedí Will Beall, ktorý ma na svedomí scenár filmu Gangster Squad. O obsadení snáď ani nie je potrebné hovoriť a spomenúť môžem napríklad “fámy”, ktoré sa nesú okolo Nicole Kidman a tá sa má údajne zmocniť postavy Atlanny. Spočiatku bol pre film určený dátum premiéry 5.októbra 2018, ale veci sa zmenili a Warner Bros. posúvajú premiéru na 21.decembra 2018, teda na Vianočné sviatky. Tento dátum nebol pôvodne vôbec zamýšľaný, lebo Aquaman by musel konkurovať pokračovaniu Avatara, no James Cameron opäť odsunul premiéru, a tak Warner Bros. využili túto situáciu a s vidinou väčšieho zisku to presunuli . Túto informáciu potvrdil aj samotný režisér James Wan tweetom na svojom profile.

Zdroj: cosmicbooknews.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.