Premiéra filmu Wonder Woman 1984 sa odkladá na rok 2020

Pre mnohých možno ide o nepríjemnú novinku, avšak v záujme vyššej kvality sa určite nemôžeme sťažovať.Predsa len, jeden z najväčších kameňov úrazu Worlds of DC je práve jeho snaha o rýchly posun, na čom značne  utrpeli snímky, ako Batman V. Superman Úsvit spravodlivosti či Justice League, a tak veci sa zrejme poberajú dobrým smerom, keďže s pokračovaním Wonder Woman si dajú tvorcovia pekne na čas. Koniec koncov, tak by to aj malo byť.

Pôvodný dátum vydania bol 31.októbra 2019, avšak presunulo sa to až na 4.júna 2020. Mimo to, že štáb dostane viac času na fázu post-produkcie, ako aj dotáčky, tak ide aj o významný strategický krok z marketingovej a finančnej stránky. Spočiatku sa zdalo, že WW1984 nebude mať koncom októbra/začiatkom novembra žiadnu konkurenciu, ale veci sa postupom času zmenili, a keby sa dátum premiér zachoval, musela by čeliť hneď niekoľkým výrazným titulom, ako napr.: Kingsman 3, Sonic The Hedgehog, Terminator 6 či Frozen 2 (všetky tieto filmy vyjdu v priebehu novembra).

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt wonder woman 84

Zatiaľ čo prelom mája a júnového mesiaca predstavuje oveľa menšiu výzvu pre toto pokračovanie, nájdu sa tam filmy, ako Godzilla vs. Kong, neznámy film od Pixaru a Top Gun: Maverick. No pokiaľ si ešte pamätáte, tak práve prvý diel WW bol vydaný taktiež v júni, na čo narážal v oficiálnom vyhlásení aj prezident domácej distribúcie spoločnosti Warner Brothers:

Zaznamenali sme neuveriteľný úspech pri vydávaní Wonder Woman v letných mesiacoch, a keď sme zbadali príležitosť využiť premenlivú situáciu u konkurencie, neváhali sme a využili sme ju. Tento krok posúva film tam, kam právoplatne patrí.

Teda Wonder Woman 1984 sa nám postará o pravidelnú dávku filmov s komiksovou predlohou v lete 2020, kedy zavíta do lokálnych kín.

Zdroj: comicbookmovie.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Palm Springs (recenzia)

Svet filmu je nenávratne narušený epidémiou koronavírusu a preto väčšina ľudí už snáď ani nedúfala, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.