Premiéra Star Wars: Episode VIII presunutá o 6 mesiacov

Disney dnes oznámilo presun dátumu premiéry očakávaného pokračovania novo naštartovanej Star Wars trilógie. Pôvodný dátum, 26. máj 2017, sa zmenil na 15. december 2017. Podobne to bolo aj s jeho predchodcom, Star Wars Episode VII: The Force Awakens, ktorý ako prvý zo Star Wars filmov, typických letných blockbusterov, premiéroval v zime. Sviatočný čas, v ktorom rastie počet návštevníkov kín, sa v tomto prípade veľmi osvedčil, keďže film už počas otváracieho víkendu zarobil 238 mil. dolárov a odvtedy prekonal mnoho ďalších “box office” rekordov.

Na ďalšiu kapitolu hviezdnej ságy, režírovanej Rianom Johnsonom (Brick, Looper), si teda počkáme dlhšie, než sme si mysleli. Našťastie naše čakanie spríjemní blížiaci sa prvý film z pripravovanej antológie, Rogue One: A Star Wars Story, ktorý bude mať premiéru 16. decembra 2016 a bude opisovať udalosti vedúce k originálnemu Star Wars (1977) filmu, konkrétne získanie plánov k Hviezde smrti rebelmi.

star-wars-rogue-one-cast

Zdroje: starwars, collider

Krack

Avatar
Študent IT, filmový a seriálový geek, zarytý fanúšik Star Wars a MCU, plne odhodlaný sa o svoje nadšenie podeliť s celým svetom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.