Prerieknutie Stephena Amella?

Stephen Amell (Oliver Queen/Arrow) potvrdil na festivale to, čo sa donedávna len šepkalo: Flashpoint Paradox ovplyvní aj dianie v Star City. Šokujúce je, že o pár hodín zmenil svoje tvrdenie!

Ako to celé prebiehalo?

Na Heroes and Villains Fan Fest v New Jersey sa zišli herci z viacerých komiksových seriálov, okrem iných, aj hviezdy zo seriálov Arrow a Flash. Každý herec tam mal nejaký priestor pre vyjadrenie a jedna z otázok, ktorú Stephen Amell dostal, bola (samozrejme) tá najhorúcejšia.

Ovplyvní  Flashova Flashpoint línia Arrowa?“  „Samozrejme.“ „Budú to dôležité zmeny?“ „Môžete sa staviť.“  (preložené z Twitteru People’s  Choice)

Takto prebiehal rozhovor podľa všetkých novinárov a fanúšikov, ktorí tam boli zúčastnení. Ale… pár hodín po potvrdení Flashpointu prišiel Amell so svojou/novou verziou udalostí a povedal: „ Vlastne som sa vyjadril sarkastický „samozrejme“ a potom som povedal „vôbec o tom nemám predstavu…“ takže takto som to potvrdil, myslím.“

stephen-amel-01-800

Nikto z prítomných nezmienil vo svojich článkoch, tweetoch ani statusoch Amellovu druhú vetu „vôbec o tom nemám predstavu..“.  Je možné, že by to všetci prepočuli? Alebo Amell prezradil, to čo nemal a teraz sa to snaží zachrániť?

Mám 4 teórie:

1, Stephen Amell omylom potvrdil Flashpoint –  naozaj nás čaká Flashpoint Paradox aj v Arrowovi a herec to potvrdil. Potom zistil, že to bola chyba a nemal robiť (možno mu volali nahnevaní scenáristi) a preto svoju odpoveď zmenil/spochybnil.

2, Stephen Amell sa s nami zahráva – ak sa herec naozaj vyjadril sarkasticky, je možné že to spravil zámerne. Je na scéne dostatočne dlho, aby vedel, čo sarkazmus v takýchto situáciách spôsobuje. Možno sa teraz  na tom dobre baví, ako zmiatol fanúšikov. Ale, aby som mu nekrivdila, možno mu vyvolať chaos rozkázali v televízii.

3,Stephen Amell nevie nič o Flashpoint Paradoxe – Ak herec povedal aj „vôbec o tom nemám predstavu…“, ako tvrdí, mala by aj táto teória zmysel. Udalosti v Arrowovi sú neraz zvláštne a herci nemusia vždy dostať vysvetlenie – navyše, ak sú prísne strážené a z iného seriálu. Mohol si udalosti z pripravovaných epizód zle interpretovať a priebeh toho, čo sa deje v Star City  dať za vinu kolegovi Flashovi a Flashpoint Paradoxu?

4, Stephen Amell netuší čo je to Flashpoint Paradox –  Je možné, že si Amell zmýlil Flashpoint Paradox a crossover. Ak by to tak bolo, tak niečo z Flasha ovplyvní Arrowa vo veľkom decembrovom crossoveri. Táto možnosť je však najmenej pravdepodobná. Amell o Flashpoint Paradoxe nemohol nepočuť – iba ak by doteraz žil na Earth-2.  😀

Zdroj: gizmodo.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.