Prichádza Legion of Doom!

Televízia CW sa rozhodla, že ideálnym záporákom pre druhú sériu seriálu Legends of Tomorrow nemôže byť len jeden (meta)človek. Ale celá kopa!

To najdiabolskejšie, čo televízia CW našla, pozbierala a vytvorila prvý tím superzloduchov. Pod menom Legion of Doom bude vystupovať štvorica starých známych záporákov z iných CW seriálov: Eobard Thawne (a.k.a Reverse Flash), Damien Darhk, Leonard “Lenny” Snart (a.k.a Captain Cold) a Malcolm Merlyn. Znie to ako dobrý výber. Bude zaujímavé sledovať (ne)spoluprácu tejto štvorice.

legion-of-doom

Sú inteligentní. Sú zákerní. Sú nevypočítateľní. A spolu sú Legion of Doom.

John Barrowman (Malcolm Merlyn) a Wentworth Miller (Lenny Snart) majú vo svojich hereckých zmluvách už zahrnuté účinkovanie v  celom “Arrowverse”, preto im nič nebráni učinkovať v Legends of Tomorrow. Matt Letscher (Reverse Flash) sa k nim pridal a už je známe, že bude pravidelnou postavou seriálu. Posledný zo štvorice – Neal McDonough (Damien Darhk) má status pravidelne opakujúcej postavy.

Legion of Doom nie je novinkou v komiksovom svete. Jej korene možno nájsť v animovanom seriáli “Super Friends” (1978-1979). Na jej čele stál Lex Luthor a v tíme mal napr. Bizzara, gorilu Grodda, Riddlera či Captaina Colda.

Nie je žiadnym tajomstvom, že seriál Legends of Tomorrow mal “iba” priemernú sledovanosť a hodnoty svojich dvoch kamarátov Flasha a Arrowa ani zďaleka nedosahoval. Je možné, že týmto rozhodnutím chce televízia prilákať nových fanúšikov. Či bude mať 2 séria väčší úspech ako tá prvá, ukáže až čas.

Zdroj:comicbookresources.com

 

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.