Pripojí sa Wolverine k Avengerom?

Fantastická štvorka a práva na X-Menov sa po veľkom miliardovom obchode medzi filmovými spoločnosťami Disney a Fox vracajú naspäť k Marvelu a jeho filmovému vesmíru. Tento krok vytvoril pre riaditeľa Kevina Feigea niekoľko možných spôsobov, ako spojiť rozdielne postavy Foxu a Marvelu. Najobľúbenejší Wolverine a jeho predstaviteľ Hugh Jackman má príležitosť pripojiť sa k Avengerom, avšak jeho smrť v úspešnej snímke Logan všetko komplikuje.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt logan

Sebastian Stan, známy ako Winter Soldier, získal dôležité informácie z rozhovoru s Hughom Jackmanom o možnom vzkriesení filmového Wolverina. S informáciami sa podelil na podujatí Ace Comic-Con spolu s Chrisom Evansom a Anthonym Mackiem, ktorí boli tiež hosťami tejto akcie. Hoci neúnavný Hugh Jackman ukončil hereckú kariéru ako Wolverine, najnovšie poznatky popierajú túto skutočnosť.

Výsledok vyhľadávania obrázkov

„Nedávno som sedel vedľa Hugha Jackmana. Nevedel som, o akej nepríjemnej veci by sme sa mohli porozprávať. Tak som nadhodil “Uvidíme sa v najbližšej dobe?“ Niečo mi povedal ale radšej už o tom nebudem hovoriť, pretože mám pocit, že by som sa kvôli tomu mohol dostať do problémov.“ Sebastian ešte doplnil: „Opýtal som sa ho to preto aby som zistil, či uvažuje nad návratom ako Wolverine, povedal že nad tým rozmýšľa.“

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt wolverine

Ak sa Hugh Jackman vráti na filmovú scénu ako Wolverine, bude naozaj ťažké zničiť príbeh jedného z najúspešnejších komiksových filmov vôbec. Logan ukončil Wolverinovo filmové pôsobenie, avšak možností, ako ho vrátiť naspäť, je niekoľko. Cestovanie v čase, ktoré nám odhalili posledné fotky z natáčania Infinity War, je zatiaľ tá najlogickejšia možnosť a privedie do prítomnosti Wolverina v jeho najlepších rokoch. Alebo sa Wolverine nevráti vôbec. Otázok je priveľa, no film Avengers: Infinity War nám na niektoré odpovie.

Zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.