Pripravuje sa spinoff k Agents of S.H.I.E.L.D. bude o Secret Warriors?

Agenti S.H.I.E.L.D.(u) od Marvelu síce dokázali výrazne zlepšiť kvalitu, aj keď sa nezbavili nálepky nevýraznej šou, ktorá sa na nich nalepila na začiatku prvej série. Marvel nedávno investoval do Netfixu, pričom z toho vznikol seriál Daredevil, a tak v blízkej dobe možno očakávať, že sa niečo podobné podarí aj v prípade Agentov, bežiacich na ABC TV, pretože len ťažko by sa inak porovnávali. Téma sa začala riešiť intenzívnejšie odkedy Marvel a ABC oznámili, že nová séria je v štádiu vývoja. A tu je teória ako nová šou môže vyzerať.

Najprv sa pozrime nato, čo už vieme vďaka informáciám z internetu. Nový produkt by mal byť pod drobnohľadom Jeffreyho Bella a Paula Zbyszewskeho, v minulosti pracujúcom na Aktoch X či Lost. Môžeme sa tešiť na jedinečný pilotný diel, pretože sa bude jednať o úplne novú sériu, viac menej nezávislú od predchádzajúcich Agentov, pričom by však mala nadviazať na neskoršiu polovicu druhej série. Na obrazovkách by sa šou mohla objaviť už na konci tohto roku alebo niekedy v budúcom roku. Všetko však bude závisieť na tom, ako sa bude dariť novej sezóne.

Agents-of-SHIELD-Secret-Warriors-Spinoff

Zatiaľ čo minulé časti sa zamerali na starého nepriateľa S.H.I.E.L.D.(u) HYDRU, s novou kožou by mohol prísť aj nový šmrnc zameraný na už letmo predstavený poklad Marvelu: Secret Warriors. The Secret Warriors (Team White) bola skupina, vytvorená Nickom Furym, počas toho, ako mimozemšťania napadli Zem a nahrádzali Marvel hrdinov identickými kópiami. Ako áno, ako nie, Fury a jeho družina sa nakoniec dostali až k práci podobnej S.H.I.E.L.D.(u).

V Agentoch S.H.I.E.L.D.(u), v jednej časti One Door Close sa spomenulo, že Skye, ukrytá niekde v S.H.I.E.L.D.-ovskej cele je len malou časťou toho, čo Fury naozaj ukrýva po celom svete. Je ťažké to teda ignorovať ako možný znak toho, aké sú plány so Secret Warriors.

Daisy-Johnson-Quake-Marvel-Agents-SHIELD-Skye

Možno vám to nedáva zmysel, ale všetko vysvetlíme. Skye, vlastným menom Daisy, nesie tajné meno Quake vďaka jej seizmickým schopnostiam. Pomáhala Furymu viesť tím Secrets Warriors, ktorí sa snažili dostať do čela S.H.I.E.L.D.(u) a stať sa tak Avangermi. Táto postava je preto veľmi prijateľná možnosť k budúcej zápletke. Taktiež aj Secret Warriors by sedeli do nového konceptu ako uliaty už len preto, že namiesto od Agentov S.H.I.E.L.D.(u) by ponúkli divákom aj dávku superschopností, ktoré Agentom chýbali.

Zdroj: screenrant.com

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.