Prison Break a 24 sa vrátia na obrazovky FOXu

Hviezdy seriálu Flash Wentworth MillerDominic Purcell sa opäť vracajú do svojich rolí ako bratia Michael ScofieldLincoln Burrows, v novom pokračovaní seriálu Prison Break, ktorý vysielala stanica Fox.

Pôvodný produkčný tím Prison Breaku – tvorca Paul T. Scheuring, Neal Moritz, Marty Adelstein a Dawn Olmstead – sa k seriálu rovnako vracajú s Scheuringom ako scenáristom a výkonným producentom. O pôvodnú show sa zvýšil záujem potom, čo sa objavila na Netflixe, kde bol o seriál veľký záujem. Fox zatiaľ neuviedol dĺžku novej série.

jack-bauer-is-coming-back-for-another-season-of-24-01

Okrem Prison Breaku stanica Fox objednala aj pilotnú epizódu seriálu 24: Legacy. V novom 24:Legacy bude vystupovať mladý agent a skúsená agentka. Zámerom je spustiť sériu ako minisériu, podobne ako Live Another Day, ale staršie správy uvádzajú, že je tu možnosť dlhodobejšieho projektu. Zatiaľ čo pôvodná hviezda 24 – Kiefer Sutherlans už skôr povedal, že sa do seriálu nevráti, Howard Gordon, Manny Coto a Even Katz sa do výkonnej produkcie vrátia. Víťaz Emmy AwardStephen Hopkin bude režírovať pilotnú epizódu.

VIAC:  Čo ak...?

Zdroj: spinoff.comicbookresources.com

Sonka234

Sonka234
Som veľký fanúšik filmov, seriálov, hudby, kníh a počítačových hier. A som totálne zbláznená do záporákov z Batmana. Nájdete ma: http://www.csfd.cz/uzivatel/497135-mathew234/

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.