Príval nových exkluzívnych záberov z filmu Avengers: Infinity War

Premiéra najočakávanejšieho komiksového filmu všetkých čias – Avengers: Infinity War sa neodvratne blíži, no ani tesne pred premiérou Marvel neprestáva svojich fanúšikov prekvapovať. Na internete sa objavuje každým dňom čoraz viac nových záberov priamo z filmu. Pred niekoľkými dňami vydal Marvel krátky dvojminútový zostrih zo zákulisia natáčania filmu, ktorý nám okrem vtipného zmiznutia Star Lorda zo scény odhalil aj Tonyho Starka s levitujúcim plášťom Doctora Strangea.

Súvisiaci obrázok

Legacy TV Spot nám až toľko nových záberov neodhalil. Obsahoval totiž prevažne zostrih scén z predchádzajúcich trailerov a filmov Marvel vesmíru. V tomto tv spote sme však dostali úplný pohľad na Thanosa a jeho skupinu bojovníkov Black Order a na síce iba jeden zaujímavý moment filmu zobrazujúci Iron-Mana, ktorý sa snaží Star Lorda pred niečím zastaviť. Sekundový záber však pôsobí dosť znepokujujúco. Odkrýva smrť jedného z členov Strážcov galaxie?

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt avengers infinity war legacy tv spot

V ďalšom z tv spotov môžeme vidieť niečo viac zo súboja odohrávajúceho sa vo Wakande. Pohľad na samotného vládcu klanu JabariM’Baku, ktorý sa taktiež pridal k obrane svojho národa, iba potvrdzuje vážnosť Thanosovho útoku. War Machine je ďalší, ktorý dostal svoju sekundu v zostrihoch a opäť sme sa mohli bližšie pozrieť na prvý stret Strážcov galaxie s Thorom, ktorý bude podľa všetkého jednou zo zábavnejších častí filmu.

Popri nových momentov z filmu sme dostali taktiež nový pohľad na Iron-Mana a jeho Bleeding Edge oblek. Niektoré zábery odhaľujú aj Doctora Strangea, Spider-Mana a Iron-Mana spolu pri akomsi vesmírnom portály.

Najnovší tv spot nám odhalil zatiaľ tie najviac pútavé momenty filmu. Spider-Man sa nám predstavil priamo v boji s Thanosom, kde ho bez zľutovania kopol do tváre. Z predchádzajúcich trailerov však vieme, že tento súboj nemôže vyhrať. Aj Iron-Man sa v tomto tv spote pridal k boji proti Thanosovi s novou zbraňou. Pred niekoľkými dňami tiež kolovala internetom informácia o znovuoživení Quicksilvera v Infinity War, avšak išlo pravdepodobne o vymazanú scénu z filmu Age of Ultron.

Režisérom filmu sú bratia Anthony Joe RussoThanos vďačí za svoju podobu Joshovi Brolinovi, ktorý si mimochodom zahrá aj Cabla vo filme Deadpool 2. Ďalej vo filme uvidíme ikony Marvelu, ako Iron Mana (Robert Downey Jr.), Captaina Americu (Chris Evans), Hulka (Mark Ruffalo), Thora (Chris Hemsworth), Doctora Strangea (Benedict Cumberbatch), Spider Mana (Tom Holland), Strážcov galaxie a mnoho ďalších. Avengers: Infinity War uvidíme v kinách 26. apríla.

Všetky spomínané spoty si môžete pozrieť tu.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.