Produkcia 3.dielu Sherlocka Holmesa sa dáva do pohybu!

Odložený 3.diel Sherlocka Holmesa sa po “zmrazení” konečne dostáva do pohybu a finálna verzia scenáru je vraj na ceste. V roku 2009 prišiel akýsi reboot Sherlocka Holmesa (pokiaľ to tak môžem nazývať) a svojím oznámením iba málokoho zdvihol zo stoličky. Veď niet divu, keď spracovaní Sherlocka Holmesa bolo už toľko, že málokto tomu venoval pozornosť. Ale s postupným obsadzovaním film naberal na pozornosti najmä zlomovými menami ako sú Robert Downey Jr. či Jude Law. Akonáhle film prišiel do kín, tak sa režisér snímku Guy Ritchie (Podfu(c)k, RocknRolla) mohol tešiť z prevažne kladnej odozvy, čo ho samozrejme navnadilo na zrežírovanie sequelu, ktorý nesie názov “Sherlock Holmes: Hra Tieňov“.

129c3e95c510754b776baf343dae33a8c0149c4f

Už pred premiérou sequelu bolo oznámené ďalšie pokračovanie, ktorého sme sa bohužiaľ tak skoro nedočkali, kvôli slabším zárobkom a už o niečo horšej odozvy “Hry Tieňov”, a tak sme po “zmrazení” museli len dúfať, že sa do toho pustia a dočkáme sa 3.dielu Sherlocka Holmesa. V roku 2015 sa veci začali javiť už krajšie po informácii, že producent Ritchieho série Holmesa pracuje spolu so spomínaným Ritchiem na scenári 3.dielu, čo ako aj sami povedali je ťažké, kvôli ich cieľu prekonať latku predošlých dvoch dielov.

VIAC:  Čo ak...?

sherlock_holmes_a_game_of_shadows-wide

Ubehlo 5 rokov od “Hry Tieňov” a stále nič. Finálna verzia scenára nie a nie prísť. I keď primárnym scenáristom pre 3.diel bol Drew Pearce (Iron Man 3), tak sa spoločnosť Warner Bros. rozhodla najať Jamesa Coynea, aby prepísal scenár. Či spravili dobré rozhodnutie vedia len oni sami, keďže James Coyne toho pod tým perom až tak veľa nemal a aj to málo nie je ktoviečo. Ale jednú vec vieme teraz naisto.

V 3.dieli Sherlocka Holmesa sa stretneme so známou tvárou Roberta Downeyho Jr. a Judea Lawa. Okrem nich sa na režisérsku stoličku opäť vráti Guy Ritchie. Robert Downey Jr. sa ku tomuto pokračovaniu vyjadril nasledovne: “Práve sa o tom hovorí.” Čo okrem zmeny na poste scenáristu naznačuje, že sa 3.dielu Sherlocka Holmesa už konečne dočkáme, i keď kedy to ešte nie je isté, no podľa slov Downeyho sa natáčanie môže začať ešte tento rok, pokiaľ všetko klapne tak ako má.

VIAC:  Čo ak...?

Ktorý diel Sherlocka Holmesa obľubujete viac?

View Results

Loading ... Loading ...

V koho podaní máte novodobého Sherlocka Holmesa najradšej?

View Results

Loading ... Loading ...

Zdroj: comicbook.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.