Prvé dojmy hercov z tretej série Flasha + malý spoiler

V stredu 6. júla začalo natáčanie tretej série seriálu Flash. Do akej miery bude ovplyvnený doteraz známy príbeh Flashpoint Paradoxom zatiaľ nie je celkom jasné. Nielen fanúšikovia, ale aj herci prežívajú príbehy svojich postáv.

Grant Gustin (Barry Allen/Flash) na Twitteri vyjadril svoje prvé dojmy z nadchádzajúcej série. „Začíname v stredu. Práve som dočítal druhú epizódu. Bude to najsilnejší začiatok série.“ Nadšenie neskrýval na Twitteri ani včera, počas natáčania.

gustin twiter
Danielle Panabaker (Caitlin Snow) na festivale v New Jersey (Heroes and Villains Fan Fest) použila podobné slová ako Gustin: „ Prečítala som si prvé dve epizódy 3. série. Sú úžasné, myslím, že si ich užijete.“ Zároveň povedala, že „do seriálu sa vrátia nejakí obľúbenci – nemôžem povedať, kto – ale bude to dobrá séria.“ Ak sa má niekto vrátiť a ak herečka čítala len dve epizódy, tak z jej slov mi logicky vyplýva, že by sme sa niekoho mohli dočkať už v prvých dvoch epizódach. Ale to je len môj dohad.

Dôležitejšia otázka ako „kedy?“ je rozhodne „kto?“. Vďaka Flashpoint Paradoxu je asi všetko možné. Môže ísť o niekoho zmŕtvychvstanie – Eddie Thawne, doktor Wells, Ronnie Raymond, Henry Allen alebo Captain Cold (a.k.a Leonard Snart) či Eobard Thawne.
Avšak, netreba zabúdať, že jej slová nevylučujú návrat niekoho, kto len odišiel z mesta – Martin Stein, Patty Spivot, Linda Park, gorila Grodd…

Koho by ste radi videli v seriáli Flash?

View Results

Loading ... Loading ...

Zdroj: enstarz.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.