Prvé fotografie z Mandaloriana

Najväčším titulom počas posledného víkendu bol, jednoznačne, Star Wars: Rise of the Skywalker, ale ani The Mandalorian sa nenechal úplne zahanbiť, hoci žiadneho teaser traileru sme sa nedočkali.Áno, dozvedeli sme sa, že seriál The Mandalorian sa začne streamovať okamžite v deň spustenia služby Disney+, čo znamená, že prvú epizódu 1.série(pozostávajúcu z 8 epizód) uvidíme už 12.novembra 2019. Pokiaľ ste trocha pozdvihli obočie, tak môžem pritakať, že čítate správne. Tento nový prídavok do univerza Star Wars od Jona Favreaua nám bude dávkovaný postupne, po jednej epizóde. Vzhľadom na dĺžku tejto série sa to dalo čakať, ale predsa len, pri trende Netflixu a Prime Video s vydávaním kompletnej série naraz to môže zaskočiť nejednu osobu.

Možno k tomu pridajú ešte jednu epizódu navyše, ale zatiaľ je to vysoko nepravdepodobné. Binge to nebude určite. V každom prípade, na panele venovanému Mandalorianovi sa ukázalo aspoň zopár čerstvých fotografií, ktoré sa sústreďujú najmä na nové postavy, ktoré si zahrajú Gina Carano(Deadpool, Furious 6) – Cara Dune, a Carl Weathers(Rocky, Predator) – Greef. Ale nebola vynechaná ani titulná postava, Mandalorian, v podaní Pedra Pascala, ktorého sme doteraz ešte bez helmy nevideli.

<strong><em>The Mandalorian</em></strong> - Season 1 photo 1

<strong><em>The Mandalorian</em></strong> - Season 1 photo 4

Cara Dune je bývalý rebelský shock trooper, ktorý tak trocha trpí samotou a pokúša sa opätovne aklimatizovať v spoločnosti.

<strong><em>The Mandalorian</em></strong> - Season 1 photo 3

Greef sa zasa nachádza v diametrálne odlišnej situácii. Ako hlava spolku lovcov odmien si najme Mandaloriana na vykonanie tajomnej práce, v záujme ktorej na seba natrafia Cara a Mandalorian a začínajú spolupracovať, aby ju úspešne dokončili.

<strong><em>The Mandalorian</em></strong> - Season 1 photo 2

Na režijnej stoličke sa ocitlo viacero zaujímavých mien, medzi ktoré patrí napríklad taký Taika Waititi, ktorý sa postaral o zakončenie trilógie Thora, Ragnarok. Pozície režiséra sa taktiež ujme Dave Filoni, ktorý by vám mohol utkvieť v pamäti najmä pre jeho prácu na animovaných tituloch zo sveta Star Wars, ako The Clone Wars či Rebels. Medzi mnohými sa na režisérsku stoličku uchýli prekvapivo aj Bryce Dallas Howard, ktorá sa vo filmovom priemysle pohybovala doteraz najmä ako herečka, pričom každý z vás si ju môže pamätať ako Claire z nového Jurského sveta. Môžeme skonštatovať, že za Mandalorianom stoja veľmi zaujímaví ľudia, a tak sme sami veľmi zvedaví, čo sa z tejto záležitosti vykľuje.

Seriál The Mandalorian sa začne streamovať na službe Disney+ 12.novembra 2019.

Zdroj: tvweb.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.