Prvé ohlasy na Jumanji: Vitajte v Džungli sú prekvapivo dobré

S novým Jumanji budeme mať skutočne „veselé Vianoce“. Kritici sú po prvom premietaní príjemne prekvapení a nešetria chválou. Blížia sa nám Vianoce a s nimi aj premiéra dobrodružnej rodinnej komédie Jumanji: Vitajte v Džungli. Film má za sebou premietanie pre novinárov v USA a ich reakcie sa zhodujú – film je veľmi zábavný, chémia medzi hercami neuveriteľná a kritici ocenili aj nostalgické prvky.

Myšlienka natočiť pokračovanie úspešnej rodinnej komédie vzbudzovala mierne obavy, no už teraz je jasné, že tvorcovia sa vydali vlastnou cestou a priniesli originálnu novinku. Kým v jednotke prišla dosková hra Jumanji do sveta ľudí, v dobrodružnej novinke sa štyria teenageri prostredníctvom starej konzoly prenesú do džungle Jumanji – a do nových tiel.

Hráčske prvky sú vo filme vo veľkom zastúpené, kritici film označujú za „jeden z najlepších filmoch o videohrách.“ Film však nezaujme len gamerov, je určený pre všetkých, ktorí majú radi akciu a poriadnu dávku humoru. Ten podľa prvých ohlasov pramení najmä z rozdielov medzi teenagermi v skutočnom živote a ich avatarov v hre. Kritikov najviac pobavil Jack Black a jeho stvárnenie 16-ročnej stredoškoláčky a The Rock, ktorý vo filme s prekvapením objavuje všetky svoje svaly a silu.

Partiu dopĺňa Kevin Hart, v ktorého útlom tele dočasne prebýva mocný futbalista a Karen Gillan, ktorá stvárňuje nesebavedomú hanblivku v tele drsnej sexy bojovníčky. Okrem chémie medzi hercami novinári oceňujú aj poctu zosnulému Robinovi Williamsovi a milé odkazy na prvú časť.

Akčná komédia Jumanji: Vitajte v Džungli príde do našich kín už 21. decembra a sľubuje skvelú vianočnú zábavu pre celú rodinu. Na plátna kín film prinesie Itafilm.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.