Prvé reakcie na film Alita: Battle Angel: “Pohlcujúce 3D dobrodružstvo”

Prvé reakcie na film Alita: Battle Angel od Roberta Rodrigueza opisujú film ako emocionálne, ohromujúce 3D dobrodružstvo.

Bola to dlhá cesta, kým sa z mangy od autora Yukita Kishiro, stal film, James Cameron sa stal fanúšikom mangy po tom, ako mu ju predstavil Guillermo del Toro. Na to Cameron strávil roky spracovávaním zdrojového materiálu. Nakoniec sa ale Cameron zameral na vývoj pokračovania Avatara a Alitu spolu so 600 stranovými poznámkami zveril do rúk Robertovi Rodriguezovi.

Premiéra Ality bola niekoľkokrát odložená, preto očakávania neboli príliš vysoké. Prvé reakcie však naznačujú, že Rodriguez má vo svojich rukách prvý trhák roku 2019. Film je opisovaný ako pohlcujúca emocionálna jazda a ktorá dokonale využíva 3D formát.

…Musíte vidieť v 3D…

…Iba jedna sťažnosť, chcem viac.

…Poprosím viac adaptácii anime/mangy ako je toto…

…divoká ponurá jazda, ktorá ponúka drsnú akciu, pohlcujúci virtuálny svet a prekvapujúce množstvo emocionálnej váhy…

….3D je ľahké na oči a nenápadné. Prirodzene natočené a zvyšuje celkový zážitok. Skutočne sa teším na to, že to uvidím v IMAXe…

Vzhľadom na množstvo času, ktorý projekt vynaložil na rozvoj a samotné zapojenie Camerona ako producenta, by nemalo byť také prekvapenie, že film mal potenciál byť skvelým. Ak sa Alite bude dariť v kinách, Rodriguez potvrdil, že nápady na pokračovanie sú načrtnuté. O tom či je Alita: Bojový Anjel naozaj taký skvelý film sa budeme môcť presvedčiť už od 14. februára 2019 najlepšie vo formáte IMAX 3D.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.