Prvé zábery z filmu o najsilnejšej bojovníčke zo sveta DC, Wonder Woman

Wonder Woman je azda najznámejšou ženskou postavou komiksového sveta, ktorá dokázala konkurovať takým postavám akými sú Superman či Batman. Princezná amazonka, jedna zo zakladajúcich členov Justice League of America, partnerka Batmana a neskôr aj samotného Supermana. Avšak ruku na srdce. Čo o tejto postave skutočne vieme? 

Wonder Woman comic character

Napriek tomu, že sa postava Wonder Woman od jej debutu v roku 1942, teší veľkej popularite jej pôvod zostal väčšine ľudom zahalený pod rúškom tajomstva. Čo je teda Wonder Woman zač? Odkiaľ pochádza? Čo je jej poslaním?

Logo Wonder Woman

Odpoveď na túto otázku poskytla samotná režisérka filmu Petty Jenkins, ktorá sa o postave vyjadrila takto: „Najkrajšia vec na postave Wonder Woman je fakt, aká dobrá, láskavá a milujúca táto postava je…..“

Film Wonder Woman sa teda bude zameriavať na pôvod tejto postavy. Úlohu Wonder Woman si zahrá izraelská herečka a modelka, známa najmä zo série Fast and Furious, Gal Gadot. Obsadenie tejto herečky do úlohy amazonskej princeznej a bojovníčky, časť fanúšikov pobúril a rozdelil na dva tábory. Dôvod prečo tvorcovia siahli práve po tejto herečke môže spočívať aj v tom, že Gal Gadot slúžila 2 roky v armáde a teda o bojové skúsenosti núdzu nemá. O postave sa vyjadrila aj samotná herečka Gal Gadot a herec Chris Pine (Star Trek), ktorý si vo filme zahrá postavu známu ako Steve Trevor (jedna z najväčších lások Wonder Woman v komiksovej histórií).

Gal Gadot

Gal Gadot Wonder Woman

Čo zatiaľ na Wonder Woman hovoríte Vy? Páči sa Vám Gal Gadot v úlohe Wonder Woman alebo by ste pre túto postavu zvolili niekoho iného? Napriek tomu, že prvé zábery z filmu vyzerajú naozaj dobre, je naozaj ťažké hodnotiť ako film dopadne.

Magnarok

Magnarok
Komiksy, hry a seriály to je moje. Komiksy som začal zbierať niekedy v roku 2012, kedy vyšlo prvé číslo UKK pre Slovensko. Neskôr som sa začal venovať investovaniu a hodnoteniu komiksov. Napriek týmto záľubám, vďaka ktorým ma moje okolie označuje za Geeka sa venujem aj bežným veciam, ktorým by sa mal mladý školou povinný človek zaoberať.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

4 komentáre

  1. Avatar

    Nepřeložíte celý speciál bylo by to super.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.