Prvý plnohodnotný trailer k seriálu Jessica Jones

Čakanie konečne skončilo! Netflix vypustil prvý plnohodnotný trailer k ďalšiemu seriálu od Marvelu.

Jessica Jones sa snaží začať nový život ako súkromná detektívka. Trpí ťažkým posttraumatickým stresom, bojuje s démonmi vo svojom vnútri ale aj vo svojom meste, využívajúc svoje jedinečné schopnosti. Narozdiel od komiksu Jessica nedokáže lietať iba vysoko skákať.

V traileri jasne vidíme Luke Cagea (Mike Coulter), barmana/superhrdinu, známeho pod aliasom Power Man, ktorý si na budúci rok odbije svoju vlastnú sériu na Netflixe. V krátkom zábere sme mohli zahliadnuť Carrie-Anne Moss (Trinity z Matrixu), tá si v seriáli zahrá právničku Jeryn Hogarthovú, ktorá pracuje pre otca Iron Fista. Iron Fist sa v seriáli určite neobjaví ale je to skvelý easter egg, ktorý previaže seriály.

Koho sme priamo nevideli, ale v traileri ho bolo poriadne cítiť, je David Tenant (Doctor Who) ten stvárni hlavného záporného hrdinu, Zebediah Killgrave, v komiksoch skôr známeho pod menom The Purple Man. Killgrave uniesol Jessicu, celých osem mesiacov ju držal v zajatí a nútil ju robiť hrozné veci.

Seriál Jessica Jones uvidíme na Netflixe 20. novembra.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Komentár

  1. Matej Trnovec
    Matej Trnovec

    Tak po tomto trailery som už fajen nedočkavý. Toto bude moooooc dobreeeee

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.