Prvý pohľad na Captain Marvel

Náhle vypustenie traileru do sveta sa nekoná, ale aspoň sa nám konečne dostáva prvý pohľad na oficiálny výzor Captain Marvel. Ale určite netreba zúfať, pretože už keď sa rozhodli vydať nejaký ten oficiálny promo materiál, tak v najbližšej dobe, resp. najbližších mesiacoch sa už určite dočkáme aj samotného traileru, pokiaľ sa tak náhodou nestane už koncom septembra. Ale o tom potom.

Včera herečka Brie Larson(predstaviteľka Captain Marvel) “nenápadne” narážala na nejakú novinku, ktorá mala údajne “rozbiť internet” s pomocou magazínu EW, ktorý na to nasledovne reagoval odpoveďou “Áno, stretneme sa tu na obed. Máme na pláne niečo podivuhodné(Marvel-ous).” A tak fanúšikovia po celom svete uprene čakali na nejaké novinky z tábora filmu Captain Marvel a konečne sa dočkali, akurát neviem, či sa práve týmto dá “rozbiť internet”.

Napokon sa nám naskytol na ikonickú červenomodrú kombináciu farieb kostýmu Carol Denvers, ktorého výzor bol známy už predtým, avšak neoplýval červenou farbou. Tá sa zjavne dodala v post-produkcii. A keďže ide o magazín Entertainment Weekly, tak neodpustili si aj vydanie titulnej strany svojho nového čísla, pretože Captain Marvel sa stala hlavnou témou tohto týždňového vydania.

Áno, vyzerá to dobre, ale buďme k sebe úprimní. Na to, aby s internetom vôbec pohlo určite potrebujeme trailer. Snáď na seba nenechá dlho čakať. Akurát si dovolím ešte pridať úryvok z rozhovoru s Brie Larson, ktorá mala čo povedať k povahe Carol Denvers:

Nemôže si pomôcť, jednoducho musí byť sama sebou. Dokáže byť agresívna, môže mať výkyvy nálady, ale vie byť aj priebojná. Dokáže sa rýchlo vrhnúť do vecí, čo ju zároveň činí úžasnou v boji, lebo je prvá na bojisku a nečaká vždy na príkazy. Ale práve jej ‘netrpezlivosť’ môžu mnohí považovať za charakterovú slabinu.

Film Captain Marvel zavíta do lokálnych kín 7.marca 2019.

Zdroj: ew.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.