Prvý teaser a promo plagát na Wynonna Earp

Stanica Syfy získala práva na vysielanie nového seriálu, natočeného podľa westernového komiksu – Wynonna Earp, ktorý sa objaví na obrazovkách už tento rok. Svet uzreli prvé oficiálne propagačné plagáty, ktoré zobrazujú Melanie Scrofano v hlavnej úlohe a slogan: „Evil souls burn longer“ (Zlé duše horia dlhšie).

Taktiež bol uverejnený aj oficiálny opis: „Po rokoch na úteku a po väzbe pre mladistvých, sa Wynonna Earp konečne vracia domov. Jediným problémom je, že nik nechce, aby sa vrátila späť. Ale, keď sa stane jedinou nádejou mesta v boji proti mysterióznym démonom, si Wynonna musí vybrať, na ktorej strane zákona chce bojovať, aby sa raz a navždy očistilo meno jej legendárneho prastarého otca Wyatta Earpa.“

wynonnaearp2-ea051

Príbeh je založený na rovnomennom komikse od vydavateľstva IDW. Napísaným spisovateľom Beauom Smithom a ilustrátormi Joyceom ChinomPatom Lee. Wynonna Earp bude vysielať Syfy a bude mať 13 jednohodinových epizód. Seriál natáčajú v Calgary (Kanada) a je produkovaný IDW Entertainment – je to vôbec prvý TV seriál produkovaný IDW a SEVEN24 Films. Pozíciu výkonnej producentky a showrunnerky zaujala Emily Andras, ktorá sa podieľa aj na seriáloch KilljoysLost Girl.

Wynonna Earp uvidíme už v piatok 1. apríla 2016 na stanici Syfy.

Zdroj: www.comicbookresources.com

Sonka234

Sonka234
Som veľký fanúšik filmov, seriálov, hudby, kníh a počítačových hier. A som totálne zbláznená do záporákov z Batmana. Nájdete ma: http://www.csfd.cz/uzivatel/497135-mathew234/

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.