Prvý teaser trailer k filmu Avengers: Infinity War

Marvel ráno uverejnil video z prvého dňa natáčania filmu Avengers: Infinity War.


Nie je dôležitejší príbeh o Thanosovi a Avengers ako Infinity Gauntlet. A tak niet divu, že práve ten sa nachádza na scenáristickom stole.


“Tony vytuší, že sa blíži hrozba. A tak robí všetko, čo môže aby zachránil Zem.”


“Thanos nám ukazuje, prečo je ten najväčší, najlepší, najhrozivejší zloduch, ktoré sme kedy mali. A ten najhrozivejší zloduch, ktorému Avengeri kedy čelili.”


“V Avengers Infinity War, sa Avengeri stretnú so Strážcami Galaxie.”

Otázka znie ako? Vráti sa Peter Quill na svoju domovskú planétu? Vydá sa Tony Stark a jeho rozvrátená partička do vesmíru? Možno vyšlú núdzový signál potom ako uvidia Thanosa sedieť vo svojom kresle na obežnej dráhe Zeme.

Podľa obrázku to skôr vyzerá, že sa Strážcovia stretnú s Thorom vo vesmíre. Čomu môže teoreticky napovedať aj začiatok videa kde vidíme ako kamera zaberá scénu, ktorá sa určite nenachádza na Zemi. Druhá zaujímavá vec, zbraň ktorú drží Thor v ruke nevyzerá ako Mjölnir skôr ako sekera. Žeby bol Thor znovu “Unworthy”?

Film natáčajú bratia Joe a Anthony Russovci, premiéra Avengers: Infinity War je naplánovaná na máj 2018. Všetko čo zatiaľ vieme o filme nájdete tu.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.