Prvý teaser trailer na film Thor Ragnarok

Popri propagácii vydania filmu Doctor Strange na Blu-Ray, Marvel uverejnil teaser trailer na film Thor Ragnarok. Prvý oficiálny trailer nájdete tu.

Oficiálny popis filmu: Thor je uväznený na druhej strane vesmíru bez svojho mocného kladiva, musí sa čo najskôr vrátiť späť na Asgard a zastaviť Ragnarok, deštrukciu svojej domoviny a všetkých Asgarďanov, ktorá je v rukách novej mocnej hrozby, neľútostnej Hely. Najprv však musí prežiť gladiátorský súboj, v ktorom bude bojovať proti svojmu bývalému spojencovi a Avengerovi – Neuveriteľnému Hulkovi.

Postrehy z teaseru:


Vyzerá to tak, že Hela (Cate Blanchett) sa predstaví Lokimu a Thorovi počas pátrania po Odinovi. Odin, ako vieme z potitulkovej scény z Doktora Strangea, sa nachádza na Zemi.


Thor si znovu nasadil svoju prilbu z prvého filmu. Hulk dostane tiež výzbroj, dúfajme že dostane aj trochu inteligencie.


V komikse Hulk stroskotá na planéte Sakaar potom ako ho Iluminati vykážu zo Zeme. Hulk je donútený bojovať o svoju slobodu v gladiátorskych zápasoch. Tvorcovia filmu už potvrdili, že aréna sa nebude nachádzať na planéte Sakaar. Kevin Feige prezradil, že film nás zavedie až za hranice Deviatich ríš. Ako sa tam dostane Hulk nevieme a ani popis nič neprezradil, naposledy sme videli Hulka odlietať v Quinjete, ako sa dostal na druhú stranu vesmíru je záhadou.

Thor v novom brnení. Podľa reťazí to vyzerá tak, že v tejto časti filmu sa bude ešte stále nachádzať v aréne.


Na tomto zábere to dobre nevidno ale Comic Con teaser obsahoval Concept Art, na ktorom Hulk čelí Surturovi (to je tá červená vec na nástenke), v tomto prípade naopak Thor čelí Surturovi. Surtur je démon, v komiksoch opisovaný ako najväčší nepriateľ Thora. Pochádza zo sveta démonov Muspelheim, jedného z Deviatich ríši.


Pracovný názov filmu Creature Report. Vo filme sa objaví kopu nových tvorov hlavne v scénach z arény. Oficiálne je potvrdený len Fenris Wolf ale časom sa určite dozvieme o ďalších.

Thor: Raganarok má premiéru 2. novembera 2017, film režíruje Taika Waititi a v hlavných úlohách sa objavia Chris Hemsworth ako Thor, Mark Ruffalo ako Hulk/Banner, Tom Hiddleston ako Loki, Idris Elba ako Heimdall, Cate Blanchett ako Hela, Tessa Thompson ako Valkyrie, Jeff Goldblum ako Grandmaster, Anthony Hopkins ako Odin a Sam Neill v neznámej roli.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.