Prvý trailer filmu Ant-Man and the Wasp je vonku!

Marvel nám tento rok okrem iného predstaví aj druhé pokračovanie Ant-Mana, ktoré je súčasťou tretej fázy filmového vesmíru. Po udalostiach filmu Civil War je Ant-Manov tím na úteku pred spravodlivosťou, no nebezpečenstvo prichádza aj v podobe hackera menom Ghost, ktorého mecha-oblek disponuje nadľudskými schopnosťami. Wasp nám prvýkrát predviedla všetko, čo dokáže jej zmenšujúci sa oblek, ktorý je narozdiel od Ant-Manovho doplnený krídlami a laserovými strelami.

Režisérom filmu sa stal Peyton Reed, ktorý režíroval prvý diel alebo film Yes Man. Už známy Paul Rudd opäť stvárni Ant-Mana a Wasp si zahrá Evangeline Lilly, ktorú tiež poznáme z prvého dielu ako aj Michaela Douglasa v roli Dr. Hanka Pyma. Ďalej vo filme uvidíme Hannah John-Kamen (Ready Player One, Black Mirror), Waltona Gogginsa (Tomb Raider, Osem hrozných) alebo Laurencea Fishburnea (Matrix, John Wick). Film Ant-Man and the Wasp uvidíme 6. júla.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.