Prvý trailer k filmu Alita: Battle Angel od Roberta Rodrigueza a Jamesa Camerona

Štúdio 20th Century Fox sa pokúsi budúci rok dobyť kiná filmom Alita: Battle Angel, ktorý vznikol na základe príbehu japonskej mangy.

Dej filmu sa odohráva v budúcnosti, v meste Iron City, kde kyborga Alitu nájde lekár Ido, ktorý ju vezme do svojej kliniky a opraví ju. Neskôr sa Alita prebudí, no stratí všetky svoje spomienky. Opäť sa musí naučiť žiť v zložitom svete, do ktorého prišla a ktorý dokáže zmeniť.

Režisérom filmu je Robert Rodriguez, spolu s ním sa na tvorbe filmu podieľal aj legendárny James Cameron, ktorého film Avatar poznáme azda všetci. Alitu stvárnila herečka Rosa Salazar (Maze Runner) a doktora Dysona Ida si zahrá Christoph Waltz (Divoký Django, Spectre). Ďalej vo filme uvidíme Michelle Rodriguez (Avatar, Rýchlo a zbesilo), Eda Skreina (Deadpool) a Mahershala Aliho, ktorého môžme poznať zo seriálu Luke Cage. Film Alita: Battle Angel uvidíme v júli 2018.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.