Prvý trailer k filmu Pokémon: Detective Pikachu s Ryanom Reynoldsom

Pokémoni už budúci rok ožijú v našich kinách. Štúdio Warner Bros. previedlo legendu 90. rokov do filmovej podoby, čo mnohých fanúšikov milo prekvapilo, keďže väčšina starších divákov vyrastala práve na japonských Pokémonoch. A mimochodom, Pikachu vo filme konečne prehovorí.

Trailer nám ponúkol pohľad na modernú metropolu Rhyme City, kde ľudia žijú po boku Pokémonov. Hlavnou postavou je mladý tréner Pokémonov Tim, ktorého filmom bude sprevádzať Pikachu. Ten prvýkrát prehovorí hlasom Ryana Reynoldsa. CGI, teda vizuálne spracovanie Pokémon, je pomerne na dobrej úrovni.

Režisérom filmu sa stal Rob Letterman, ktorý pracoval na animákoch ako Monsters vs Aliens alebo Sharke Tale. Ryan Reynolds prepožičal hlas Pikachuovi a ďalej vo filme uvidíme Suki Waterhouse (The Bad Batch, Pride and Prejudice and Zombies), Kathryn Newton (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri) alebo Justicicea Smitha (Jurassic World: Fallen Kingdom). Film Pokémon: Detective Pikachu uvidíme 21. júna 2019.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.