Prvý trailer ku komiksovému filmu od režiséra Piateho Elementu

Prvý trailer k filmu Luca Bessona, Valerian and the City of a Thousand Planets, práve uverejnila jeho produkčná firma EuroCorp. Film je adaptácia francúzskeho komiksu Valérian and Laureline, hlavné postavy stvárnili Cara Delevingne (Suicide Squad) a Dane DeHaan (Andrew Detmer).

Oficiálny popis filmu: Valerián (Dane DeHaan) a Laurelin (Cara Delevingnová) sú špeciálny vládny agenti pre správu ľudských území a ich úlohou je udržiavať poriadok v celom vesmíre. Valerián má so svojou kolegyňou viac, než len profesionálne zámery, neustále ju bombarduje milostnými návrhmi. Ale povesť, ktorá jeho vzťah k ženám sprevádza a konzervatívne postoje Laurelin vedú k tomu, že ho neustále odmieta. Na rozkaz veliteľa (Clive Owen) sa Valerián a Laurelin vydávajú na spoločnú misiu do ohromného medzigalaktického mesta Alfa. Alfa je neustále rastúca metropola, ktorú obývajú tisícky tvorov zo všetkých kútov galaxie. Žije tu 17 miliónov obyvateľov, ktorých spojili ich zručnosti, technológia a zdroje pre spoločné dobro. Ako to už ale býva, nie každý má v Alfe rovnaké bohumilé ciele. Zdá sa, že akési tajomné sily sa chystajú našu rasu ohroziť!

Mesto Alfa
alpha

Veľký trh: Je turistická atrakcia, ktorá sa nachádza v alternatívnej dimenzii.
big-market

Mimozemská rasa Kortan Dahuk: Táto rasa sa prvý raz objavila na Alfe v roku 2135. Pochádza z planéty Kas-ônar, ktorá sa nachádza vyše 5000 svetelných rokov od Zeme.
kortan-dahuks

Rihanna: Pracuje vo vesmírnom bordeli, ktorý vedie Ethan Hawke.
09-valerian-rihanna-w529-h352

Valerian and the City of a Thousand Planets uvidíme v kinách 21. júla 2017.

Zdroj: EW

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.