Prvý trailer na WandaVision!

Ďalším krokom v Marvel Cinematic Universe sa majú stať rôzne seriály z platformy Disney+. Jedným z nich je aj skvele vyzerajúci príbeh WandaVision o Scarlet Witch – Wande Maximoff (Elizabeth Olsen) a androidovi Visionovi (Paul Bettany). Disney sa nám rozhodol konečne ukázať z tohto dlhoočakávaného seriálu viac, a je nutné spomenúť, že seriál vyzerá nateraz fantasticky.

Wanda a Vision žijú v akomsi ideálnom svete v USA 50. rokov, avšak pokiaľ vieme, Vision je mŕtvy. Je možné, že tento seriál, ktorý atmosférou pripomína tradičné americké rodinné sitkomy bude založený na premise ideálneho sveta, ktorý si Wanda sama vysnívala v snahe vyrovnať sa so stratou milovaného Visiona.

Produkciu a scenár seriálu pokrýva známe meno scenáristky Jac Shaeffer, ktorá má na svojom konte aj scenár k marvelovke Captain Marvel. Réžiu seriálu má zas pod palcom Matt Shakman, ktorý pracoval aj na projektoch ako Game of Thrones a The Boys.

Nateraz nie je známe, kedy WandaVision dorazí na naše obrazovky, ale predpokladá sa, žeby sa tak mohlo stať ešte tohto roku.

HB

Avatar
Fanúšik fantasy, sci-fi, hororov, trilerov, komiksov, mangy, anime a jednoducho všetkého geekovského.

Určite si prečítaj

Marvelácke seriály na Disney+ dostávajú oficiálne názvy

Začalo sa hovoriť hneď o niekoľkých projektoch z MCU, ktoré majú občerstviť predplatiteľov novej služby …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.