Prvý trailer spinoffu Flash/Arrow

Fanúšikovia CW zdieľaného superhrdinského vesmíru, nemuseli dlho čakať na prvý trailer na Legends of Tomorrow. Seriál je spinoff ku seriálom Arrow a Flash. Spomínaný hrdinovia sa objavia v pilotnej časti seriálu, v ktorej dajú dokopy nesúrodý tím hrdinov a zloduchov.

Oficiálny popis:
Keď už ani samotní hrdinovia nestačia, svet potrebuje legendy. Jedna z legiend sa zúfalo snaží zabrániť tomu, čo sa má stať. Rip Hunter, cestovateľ v čase, má za úlohu zostaviť veľmi nesúrodú skupinu zloženú z hrdinov a zloduchov, aby spoločne čelili nezastaviteľnej hrozbe. V ohrození nie je len osud našej planéty, ale aj samotný čas. Dokáže tím poraziť nesmrteľného protivníka, ktorý je úplne odlišný od všetkého, čomu doposiaľ čelili?

Legends-of-Tomorrow-Promo-Image-DC-CW-2016

Hlavné postavy:

Rip Hunter (Arthur Darvill) – Je cestovateľ v čase, ktorý dá dokopy tím aby zabránil Vandalovi Savageovi zničiť časovú os.

Hawkgirl (Ciara Renée) – je obdarovaná párom krídiel a bojovými inštinktami z minulého života.

Dr. Martin Stein (Victor Garber) – Zdieľa telo s Ronniem Raymondom (Robbie Amell), toho v seriáli pravdepodobne neuvidíme.

White Canary (Caity Lotz) – Je Sara Lance zo seriálu Arrow. V seriáli Arrow ju zabili, v Legend Of Tomorrow vstane z mŕtvych vďaka Lazarus pits.

The Atom (Brandon Routh) – Miliardár, s hightech oblekom, ktorý nedokáže ovládať.

Captain Cold (Wentworth Miller) a Heatwave (Dominic Purcell) – dvojica kriminálnikov známa z Flasha

Legends of Tomorrow bude vysielať televízia CW v januári 2016.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.