Prvý TV spot z filmu Warcraft!

Legendary Pictures a Universal Studios vydali prvý televízny spot k filmu Warcraft!

Warcraft –  založený na epickej sérii videohier firmy Blizzard Entertianment – nás zavedie do ríše Azerothu, ktorá stojí na pokraji vojny a jej civilizácia čelí hrôzostrašnej rase votrelcov: bojovníci Orkov opúšťajú svoj umierajúci domov, aby mohli osídliť ďalší. A tak sa otvára portál, ktorý prepája dva svety – jedna armáda čelí deštrukcií, zatiaľ čo druhá vyhynutiu. Na oboch stranách budú stáť dvaja hrdinovia, ktorí budú rozhodovať o osude svojej rodiny, svojich ľudí a domovov.

Réžie sa zhostil Duncan Jones (Moon, Zdrojový kód), rovnako ako scenáru spolu s Charlesom Leavittom. Hlavné postavy stvárnia: Travis Fimmel, Paula Patton, Ben Foster, Dominic Cooper, Toby Kebbel, Ben Schnetzer a ďalší.

Zdroj: comicbook.com

Sonka234

Sonka234
Som veľký fanúšik filmov, seriálov, hudby, kníh a počítačových hier. A som totálne zbláznená do záporákov z Batmana. Nájdete ma: http://www.csfd.cz/uzivatel/497135-mathew234/

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.