Punisher bude v druhej sérii Daredevila

Seriálový Daredevil zaznamenal obrovský úspech u divákov a kritiky. Prvá séria patrí k najväčším úspechom stremovacej služby Netflix. A tak sa netreba diviť, že Marvel sa z toho snaží vyťažiť čo najviac. V druhej sérii Daredevila preto uvidíme aj jednu z najobľúbenejších postáv, Punishera.

Punisher (vlastným menom Frank Castle) je vojnový veterán, ktorý sa podujal zničiť zločincov. Pritom používa oveľa brutálnejšie metódy, ako ostatný superhrdinovia. Mučenie a strelné zbrane sú preňho bežné pracovné nástroje. Rovnako ako Daredevil, Punisher operuje v New Yorku a ich komiksové verzie majú bohatú históriu.

Okrem toho Marvel ohlásil aj herca, ktorý si Punishera zahrá. Je ním Jon Bernthal, ktorý už ukázal, že zvládne drsnú akciu. Môžete ho poznať z filmu Fury, alebo ako Shanea Walsha zo seriálu The Walking Dead.

Druhá séria Daredevila bude dostupná v apríli 2016. Zatiaľ nevieme, či Punisher dostane v budúcnosti vlastný seriál. Ale v prípade úspechu druhého Daredevila to je viac ako pravdepodobné.

Ondro

Ondro

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Komentár

  1. Avatar

    no ještě hrál toho drsnáka ve Vlku z Wallstreetu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.