Punisher odhaľuje dátum vydania 2.série a teaser

Frank Castle je späť a nastal čas vrátiť sa do práce. Ale na ako dlho? Po nepokojných mesiacoch v táboroch Netflixu a Disney prichádza na rad ďalší seriál z dielne tejto kolaborácie, avšak snáď najpodstatnejšou otázkou ostáva – Ako dlho sa tento seriál zdrží na Netflixe? Predsa len, po tom, čo bol zrušený najambicióznejší a najsledovanejší seriál z tímu Defenderov, Daredevil, je len otázkou času, kedy zastihne aj ostatné seriály totožný osud. Jedine, že sa odhodlajú dať Punisherovi ešte šancu na 3.sériu, ale po tom, čo zrušili aj Luka Caga po druhej sérii už nič nie je jednoznačné.

Netflix nás včera obdaroval menší teaserom, v ktorom Frank páli určitý dokument. Ako si v zábere môžete všimnúť, ide o oficiálne ospravedlnenie jeho akcií(s ktorými sme sa mohli stretnúť, v 2.sérii Daredevila a aj 1.sérii jeho sólového seriálu, no ktovie ako ďaleko tieto udalosti siahajú), ktoré prišlo priamo od prezidenta. V podstate, môžeme tu hovoriť o amnestii, a tak Castle sa za mreže nedostane, čo znamená viac akcie pre nás, i keď všetci veľmi dobre vieme, ako skončil jeho posledný výlet do väzenia(*cough* Seven Minutes in Heaven *cough*).

Ak sa nad tým zamyslíme, ide o peknú metaforu do budúcna(cháp – o zopár týždňov nato), kedy budú tvorcovia tohto titulu páliť kontrakt s Netflixom po zrušení ich seriálu. Ale nateraz vynechajme tú negativitu a radšej si užime to, čo máme pred sebou. Predsa len, Punisher sa vracia so svojou 2.sériou na streamovaciu službu Netflix18.januára 2019.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.