Radikálne rozhodnutie tvorcov Walking Dead

Väčšinou sa vo finálových epizódach seriálov dozvieme najviac odpovedí, lenže… Finálová epizóda 6. série Walking Dead priniesla jednu veľkú otázku. Záverečné sekundy finálovej epizódy nás oboznámili s faktom, že niekto umrie. Kto je ten nešťastník na druhej strane záberu? Odpoveď na túto otázku si nechali tvorcovia seriálu na začiatok nasledujúcej série.

No, je to trošku lacný (a obohraný) trik na zaistenie sledovanosti ďalšej série. Ak trpíte chronickou netrpezlivosťou (ohryzovanie nechtov, časté myšlienky na Walking Dead a iné podobné príznaky) a liečite svoju netrpezlivosť spoilermi, nepoteším Vás. Spoilery nebudú! AMC sa rozhodlo, že nič neponechá náhode a kto umrie, sa diváci dozvedia až v októbri, kedy sa má seriál vrátiť. Natočilo sa 11 rôznych scén – kde si každý z jedenástich hercov strihol „smrtiacu scénu“. Bolo to časovo náročnejšie, ale pre tvorcov seriálu to má viaceré pozitíva:

NEGANeneemeeny-1-EintheD313

1, Nie je žiadnym tajomstvom, že na miestach, kde sa natáča Walking Dead sa to len hemží novinármi. Paparazzi môžu fotiť, koľko len chcú  – ale žiadny spoiler nenafotia. Nechcený únik informácii „z miesta činu“ nehrozí.

2, Tvorcovia seriálu si môžu vybrať, kto umrie až počas záverečných úprav. To im dáva trocha viac času na premyslenie, prípadné pozmenenie ďalšieho deja. Na druhej strane musím spomenúť, že na prvých epizódach siedmej série sa už pracovalo a bolo by viac ako divné, keby tak robili, bez toho, aby vedeli, koho nechajú umrieť.

Môže byť mierne frustrujúce čakať až do začiatku novej série, aby sme sa dozvedeli, kto umrie, no myslím, že nič iné nám neostáva. Odpoveď na otázku „Kto umrie?“ ostane pravdepodobne do odvysielania úvodnej epizódy siedmej série tajomstvom.

SPOILER!

UPDATE: Vieme, kto to nebude – Rick Grimes.

Zdroj: collider.com

Kto sa podľa Vás stane obeťou Neganovho vyčíňania s Lucille?

 • Glen Rhee (43%, 160 Votes)
 • Abraham Ford (15%, 57 Votes)
 • Eugene Porter (11%, 41 Votes)
 • Aaron (10%, 36 Votes)
 • Carl Grimes (6%, 24 Votes)
 • Daryl Dixon (5%, 17 Votes)
 • Michonne (3%, 10 Votes)
 • Rosita Espinosa (2%, 9 Votes)
 • Rick Grimes (2%, 8 Votes)
 • Maggie Greene (2%, 6 Votes)
 • Sasha Williams (1%, 5 Votes)

Total Voters: 373

Loading ... Loading ...

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.