Rambo sa vydáva na poslednú misiu v prvom teaser traileri

Rambo: Last Blood je posledným filmom, v ktorom sa Sylvester Stallone predvedie ako Rambo. Jeho cesta odštartovala v roku 1982, kde sa traumatizovaný veterán z vojny vo Vietname a člen špeciálnych jednotiek predstavil ako Rambo a v následných troch filmoch si túto rolu zopakoval. Teraz čelí svojej poslednej misii.

Rambo sa postaví mexickému kartelu, ktorý uniesol dcéru jeho priateľa. Film sa bude niesť v duchu predošlých dielov, takže v ňom uvidíme rôzne pasce ako v jednotke, klasickú akciu Ramba. Či už bude film úspešný v kinách alebo nie, je to stále posledný film, v ktorom môžme vidieť kultového Ramba, ktorého Stallone stvárňoval takmer 40 rokov.

Režisérom filmu je Adrian Grunberg, ktorý tiež pracoval na filme Apocalypto alebo na seriály Narcos. Sylvester Stallone sa klasicky predvedie ako Rambo a ďalej vo filme predstaví Paz Vega (The Spirit), Louis Mandylor (The Quest), Sheila Shah (Rendel), Oscar Jaenada (Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides) alebo Adriana Barraza (Thor). Film uvidíme v kinách 20. septembra 2019.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.