Resident Evil: Posledná kapitola dostáva teaser trailer a oveľa viac!

Po štyroch rokoch sme sa konečne dočkali prvej väčšej zmienky o zakončení úspešnej filmovej ságy podľa hernej predlohy s rovnomenným názvom Resident Evil. Snímok ponesie názov Resident Evil: The Final Chapter, resp. Resident Evil: Posledná kapitola a do role protagonistky Alice sa opäť vráti Milla Jovovich, ktorá jednoznačne neoplýva takou mladou tvárou ako na začiatku (15 rokov je dlhá doba). A vlastne jej osoba bola jedným z hlavných dôvodov, prečo sa natáčanie finále ságy presunulo až o 4 roky, pretože sa stala mamkou. A navyše režisér takmer celej ságy Paul W.S. Anderson mal v diári naplánované natáčanie snímku Pompeje. Popri tých všetkých veciach sa konalo viacero odsunov a teraz sa ocitáme v roku 2016, kedy sa dostavila prvá seriózna zmienka ohľadom finále tejto ságy.

resident-evil-6-final-chapter-poster-2016

Ako ste už podľa plagátu mohli zistiť, tak vraciame sa tam, kde to všetko začalo. Áno, správne. Hovorím tu o Racoon City, kde sme sa po prvýkrát stretli so spoločnosťou Umbrella a jej neškodnými úmyslami. A samozrejme bol vytvorený aj slovenský plagát, ktorý v lokálnych končinách uvidíte určite skôr ako ten predchádzajúci, no neudáva presný dátum premiéry. V U.S. sa premiéra datuje na 27.januára 2017.13962729_834185416715803_2168520211325801608_n

Jedná sa o Teaser trailer, ale aj napriek tomu má dĺžku vyše 2 minút, čo v dnešnej dobe nie je bežné pre normálny trailer a nieto ešte Teaser. No zasa ponúka o niečo viac záberov. Trailer je zmesou niekoľkých bojových sekvencií, skladby “Paradise City” od Guns N’ Roses a záberov, ktoré nás majú vniesť do aktuálnej situácie sveta, zaplaveného zombie epidémiou. Napriek vážnym výrazom Alice (Milla Jovovich) sa trailer nesie na pohodovej vlne a ukazuje s čím budeme mať, čo dočinenia za necelého polroka. Okrem zombie ľudí a zombie psov, sa stretneme s viacerými monštrami, dokonca doposiaľ nevidenými v tejto ságe, i keď v hernej predlohe sa už objavili.

Mňa by zaujímalo, že čo si myslíte o tomto traileri. Zaujal Vás, vyvolal nejaké myšlienky? Podľa mňa film len utrpí, ak sa Paul W.S. Andersen bude príliš snažiť o vážnu nótu, lebo je to už finále a táto sága si po dvoch slabých častiach zaslúži slušný koniec. Ale som zvedavý na Vaše názory.

Ktorý diel zo ságy Residenta Evila obľubujete najviac?

View Results

Loading ... Loading ...

Zdroj: screenrant.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Prvý trailer k spinoff seriálu The Walking Dead

Televízia AMC na Comic Cone uverejnila trailer k pripravovanému spinoffu seriálu Walking Dead, The Walking …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.