Resident Evil: Posledná kapitola dostáva teaser trailer a oveľa viac!

Po štyroch rokoch sme sa konečne dočkali prvej väčšej zmienky o zakončení úspešnej filmovej ságy podľa hernej predlohy s rovnomenným názvom Resident Evil. Snímok ponesie názov Resident Evil: The Final Chapter, resp. Resident Evil: Posledná kapitola a do role protagonistky Alice sa opäť vráti Milla Jovovich, ktorá jednoznačne neoplýva takou mladou tvárou ako na začiatku (15 rokov je dlhá doba). A vlastne jej osoba bola jedným z hlavných dôvodov, prečo sa natáčanie finále ságy presunulo až o 4 roky, pretože sa stala mamkou. A navyše režisér takmer celej ságy Paul W.S. Anderson mal v diári naplánované natáčanie snímku Pompeje. Popri tých všetkých veciach sa konalo viacero odsunov a teraz sa ocitáme v roku 2016, kedy sa dostavila prvá seriózna zmienka ohľadom finále tejto ságy.

resident-evil-6-final-chapter-poster-2016

Ako ste už podľa plagátu mohli zistiť, tak vraciame sa tam, kde to všetko začalo. Áno, správne. Hovorím tu o Racoon City, kde sme sa po prvýkrát stretli so spoločnosťou Umbrella a jej neškodnými úmyslami. A samozrejme bol vytvorený aj slovenský plagát, ktorý v lokálnych končinách uvidíte určite skôr ako ten predchádzajúci, no neudáva presný dátum premiéry. V U.S. sa premiéra datuje na 27.januára 2017.13962729_834185416715803_2168520211325801608_n

VIAC:  Čo ak...?

Jedná sa o Teaser trailer, ale aj napriek tomu má dĺžku vyše 2 minút, čo v dnešnej dobe nie je bežné pre normálny trailer a nieto ešte Teaser. No zasa ponúka o niečo viac záberov. Trailer je zmesou niekoľkých bojových sekvencií, skladby “Paradise City” od Guns N’ Roses a záberov, ktoré nás majú vniesť do aktuálnej situácie sveta, zaplaveného zombie epidémiou. Napriek vážnym výrazom Alice (Milla Jovovich) sa trailer nesie na pohodovej vlne a ukazuje s čím budeme mať, čo dočinenia za necelého polroka. Okrem zombie ľudí a zombie psov, sa stretneme s viacerými monštrami, dokonca doposiaľ nevidenými v tejto ságe, i keď v hernej predlohe sa už objavili.

Mňa by zaujímalo, že čo si myslíte o tomto traileri. Zaujal Vás, vyvolal nejaké myšlienky? Podľa mňa film len utrpí, ak sa Paul W.S. Andersen bude príliš snažiť o vážnu nótu, lebo je to už finále a táto sága si po dvoch slabých častiach zaslúži slušný koniec. Ale som zvedavý na Vaše názory.

VIAC:  Čo ak...?

Ktorý diel zo ságy Residenta Evila obľubujete najviac?

View Results

Loading ... Loading ...

Zdroj: screenrant.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.