Réžie pokračovania Deadpoola sa ujal David Leitch!

Len pred nedávnom sa k nám doniesli správy o neočakávanom odchode Tima Millera a už teraz sa dozvedáme meno jeho nástupcu a stane sa nim David Leitch! Možno, že Vám toto meno spočiatku vôbec nič nehovorí, ale poznáte ho ešte lepšie než by ste si sami mysleli, keďže David Leitch bol co-director filmu John Wick a práve tento snímok mu zabezpečil relatívne veľkú popularitu o čom svedčia aj nasledujúce roky, kde má toho nemalo naplánovaného a do svojho diára si pripisuje aj réžiu snímku Deadpool 2. O tom, že post Tima Millera zaujme David Leitch, sa špekulovalo už dlhšiu dobu, no činy prišli až teraz, kedy sa dozvedáme o oficiálnom prevzatí režisérskej stoličky Davidom Leitchom.

VIAC:  Avengers: Endgame & Game of Thrones ovládli tohtoročné MTV Awards

Uzavretie dohody o réžii Deadpoolovho sequelu nastalo len nedávno počas rozhovoru medzi Ryanom Reynoldsom a Davidom Leitchom v New Yorku. Keďže Leitch nemal žiaden problém so zachovaním pôvodného scenára, tak posúvanie premiéry sa nekoná a všetko by malo byť dokončené na čas. Keby ste pochybovali o Leitchovej prítomnosti a účasti v procese tvorenia pokračovania Deadpoola, tak Leitch v konečnom dôsledku perfektne zapadá, a to hlavne kvôli jeho kariére, ktorá je založená najmä na tvorení a koordinovaní bojových scén a kaskadérskych kúskov. A vzhľadom na to, že Leitch je v tomto obore veterán, tak snímok Deadpool 2 vyzerá ešte oveľa zaujímavejšie a môžeme sa tešiť na nejednu skvelú akčnú pasáž.

Ste spokojní s náhradou za Tima Millera alebo by ste si vedeli predstaviť skôr niekoho iného na jeho poste?

VIAC:  Prečo štáb klamal o ozajstnom titule Avengers: Endgame?

Zdroj: screenrant.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Avengers: Endgame sa vracia do kín s novým obsahom

Megalomanský počin Avengers: Endgame sa vracia do kín, aby predsa len dorazil doposiaľ neprekonaného Avatara. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.