Réžie pokračovania Deadpoola sa ujal David Leitch!

Len pred nedávnom sa k nám doniesli správy o neočakávanom odchode Tima Millera a už teraz sa dozvedáme meno jeho nástupcu a stane sa nim David Leitch! Možno, že Vám toto meno spočiatku vôbec nič nehovorí, ale poznáte ho ešte lepšie než by ste si sami mysleli, keďže David Leitch bol co-director filmu John Wick a práve tento snímok mu zabezpečil relatívne veľkú popularitu o čom svedčia aj nasledujúce roky, kde má toho nemalo naplánovaného a do svojho diára si pripisuje aj réžiu snímku Deadpool 2. O tom, že post Tima Millera zaujme David Leitch, sa špekulovalo už dlhšiu dobu, no činy prišli až teraz, kedy sa dozvedáme o oficiálnom prevzatí režisérskej stoličky Davidom Leitchom.

Uzavretie dohody o réžii Deadpoolovho sequelu nastalo len nedávno počas rozhovoru medzi Ryanom Reynoldsom a Davidom Leitchom v New Yorku. Keďže Leitch nemal žiaden problém so zachovaním pôvodného scenára, tak posúvanie premiéry sa nekoná a všetko by malo byť dokončené na čas. Keby ste pochybovali o Leitchovej prítomnosti a účasti v procese tvorenia pokračovania Deadpoola, tak Leitch v konečnom dôsledku perfektne zapadá, a to hlavne kvôli jeho kariére, ktorá je založená najmä na tvorení a koordinovaní bojových scén a kaskadérskych kúskov. A vzhľadom na to, že Leitch je v tomto obore veterán, tak snímok Deadpool 2 vyzerá ešte oveľa zaujímavejšie a môžeme sa tešiť na nejednu skvelú akčnú pasáž.

Ste spokojní s náhradou za Tima Millera alebo by ste si vedeli predstaviť skôr niekoho iného na jeho poste?

Zdroj: screenrant.com

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Venoma videlo na Slovensku takmer 50 000 divákov

Slovenské kiná ovládla drsná marvelovka Venom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.